Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Możliwości dodania tempomatu, kierownicy mulifunkcyjnej, itp.

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2020
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 16v
    Postów
    9

    Domyślnie Możliwości dodania tempomatu, kierownicy mulifunkcyjnej, itp.

    Dzień dobry,
    jestem od bardzo niedawna szczęśliwym posiadaczem alfy romeo 159 (1.9 16v), na razie jestem bardzo zadowolony, ale nie udało się zakupić wersji z fajnym wyposażeniem.
    Stąd moje pytanie, czy gdybym ewentualnie za jakiś czas chciał coś dokładać (kierownica multifunkcyjna, tempomat, czujniki, zmiana radia, xenony), czy "wszystko" jest możliwe?
    Od razu mówię, że czytałem o możliwościach dokładania tych rzeczy, stąd wiem, że teoretycznie możliwość zrobienia tego jest, chcę tylko się upewnić, że jest to możliwe w mojej dość biednej wersji wyposażenia, że nie będę tym ograniczony i przy odpowiednim wysiłku, mniejszym czy większym uda mi się to zrobić. Nie wiem jak to dokładnie działa, ale na przykład, żeby nie było tak, że pewnych rzeczy po prostu nie będzie możliwości zmienić.

    Z góry dziękuję za wszelką pomoc

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Multifunkcja, tempomat, ksenony są do dołożenia, o ile doprowadzone są do wszystkiego wtyczki i kable. Oprócz tego aktywacja za pomocą MESa i wszystko powinno działać.

    Tempomat i multifunkcję dokładałem do Fiata Stilo, gdzie nie miałem wiązki przewodów i też się udało.

    Jak chodzi o radio, to jeżeli masz na myśli dołożenie Connect Nav albo Instant Nav to sprawa jest grubsza, bo trzeba zmienić dekor na taki pod nawigację. Poza tym niektóre piny są zamienione w CN względem radia CD, a w Instant Nav jest w ogóle inna wtyczka. I nie mówię że to nie jest do zrobienia, bo jest, ale chyba lepszym wyborem będzie chińskie radio z androidem. Opisy jak poszczególne rzeczy zrobić oczywiście już gdzieś pewnie są w innych wątkach.

    Ksenony z tego co widziałem w istniejących tematach bez problemu można dołożyć.

Podobne wątki

  1. [159] Problem, brak możliwości przełączania muzyki kierownicy (pendrive)
    Utworzone przez Predator92 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-08-2016, 13:18
  2. [146] Gaśnie bez dodania gazu BOXER 1.6
    Utworzone przez remi200833 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 02-03-2012, 19:29
  3. opóźnienie dodania gazu, lekkie przydławienie...
    Utworzone przez noname w dziale 147
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 21:05
  4. Nie odpala bez dodania gazu
    Utworzone przez AnnaSun w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-05-2011, 21:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory