Strona 16 z 355 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 3545

Temat: Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

  1. #151
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał makaronek Zobacz post
    nie wiem czy nie bylo, bo dawno nie przegladalem tematu - ale strasznie mi zaczęła piszczeć kierownica przy kręceniu nią, szczególnie rano i szczególnie jak jest zimno.... też tak macie? co mam tam WD40 nalać ?
    WD to ja lałem w uszczelki szyb ostatnio, ale nie pomogło Jak zareklamować, że przy 220km/h mi coś świszcze w prawych drzwiach, a przy 280 w lewych..

  2. #152
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,290

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    ..................... .Jak zareklamować, że przy 220km/h mi coś świszcze w prawych drzwiach, a przy 280 w lewych..
    No to masz problem, może 310 rozwiąże problem.

  3. #153
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    No to masz problem, może 310 rozwiąże problem.
    Niestety, nie pomaga... A tak na serio, to ten szum jest denerwujący, bo naprawdę mocno huczy. I skoro uważasz, że przesadzam, to powiedz, że 200 nie jechałeś swoją. I to nie jest w pierwszej Q z tego co wiem, a znowu w Veloce nie było problemu, bo miałem do testów.

  4. #154
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

    Q jednak ma troche aero na budzie. Spoilerek tył i spliter przód, venty w masce i błotnikach, dyfuzor raczej taki działający a nie dla looku jak w veloce.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Ostatnio edytowane przez Azalgo ; 09-11-2017 o 15:32

  5. #155
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,290

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamilski Zobacz post
    Niestety, nie pomaga... A tak na serio, to ten szum jest denerwujący, bo naprawdę mocno huczy. I skoro uważasz, że przesadzam, to powiedz, że 200 nie jechałeś swoją. I to nie jest w pierwszej Q z tego co wiem, a znowu w Veloce nie było problemu, bo miałem do testów.
    [MENTION=75329]kamilski[/MENTION] - oczywiście że żartowałem, w swojej jechałem już ponad 235 km/h (moja jest Giulia super) ale w niedzielę jadę z przyjacielem do Monachium właśnie Q i jak znam życie będzie kilka chwil "grozy". Będę obserwował bacznie, samochód ma zaledwie 3kkm ale śmiga fajnie.

  6. #156
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Azalgo
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Jelenia Góra
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T
    Postów
    676

    Domyślnie Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady

    Fotel kierowcy w veloce. Przybył nam dzisiaj w aucie drugi fotelik dla dziecka. Baza isofix fajnie się wpięła ale już wpięcie nosidełka przy cofniętym fotelu jest awykonalne. To automatyczne cofanie fotela jest wyłączalne w opcjach ustawień? Jeśli nie, to czy ktoś ma patent jak to zrobić hackiem?


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Ostatnio edytowane przez Azalgo ; 11-11-2017 o 13:01

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Chrisu
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 AT 200PS wersja Business
    Postów
    88

    Domyślnie

    Wraca jak bumerang temat nieszczęsnego komunikatu "Stwierdzono próbę włamania" . Zglaszałem to w Euromobil podpieli kompa i...nic nie znaleźli. Ponoć nie ma regulacji czułości alarmu. Voyager Poznań gdzie odbierałem auto twierdzi że ich demówka też tak ma i...trzeba to ignorować.
    Nie radzę sobie z ignorowaniem komunikatu o tym ze ktoś rzekomo chciał podwędzić moje auto...
    Próbowałem sam wywołać reakcje alarmu trzęsąc autem ale bezskutecznie. Co może powodować wyświetlane tego komunikatu? Czy ktoś z Was ogarnął ten problem? Wiem że nie jestem odosobnionym przypadkiem. W ciągu 4 tygodni komunikat wyświetlił mi się pewnie z 10-12 razy...!!

  8. #158
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chrisu Zobacz post
    Wraca jak bumerang temat nieszczęsnego komunikatu "Stwierdzono próbę włamania" . Zglaszałem to w Euromobil podpieli kompa i...nic nie znaleźli. Ponoć nie ma regulacji czułości alarmu. Voyager Poznań gdzie odbierałem auto twierdzi że ich demówka też tak ma i...trzeba to ignorować.
    Nie radzę sobie z ignorowaniem komunikatu o tym ze ktoś rzekomo chciał podwędzić moje auto...
    Próbowałem sam wywołać reakcje alarmu trzęsąc autem ale bezskutecznie. Co może powodować wyświetlane tego komunikatu? Czy ktoś z Was ogarnął ten problem? Wiem że nie jestem odosobnionym przypadkiem. W ciągu 4 tygodni komunikat wyświetlił mi się pewnie z 10-12 razy...!!
    u mnie to samo - raz na 5 odpaleń auta.

  9. #159
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    [MENTION=76368]Chrisu[/MENTION] podczas oglądania stelvio delikatnie dotknąłem stopą podwyższenia z 3-4 cm na którym stał, alarm momentalnie zaczął wyć. Zapewne czujnik wychylenia wykrył zmianę nachylenia auta.

  10. #160
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Problem alarmu powiązany jest z opcją safe lock. Sprawdźcie czy macie podwójne ryglowanie, jest to opcja nieuniemożliwiająca otwarcie auta od środka po włączeniu alarmu. U mnie ta opcja nie działa i jest zgłoszona do serwisu. Aktywacja- dwa szybkie naciśnięcia zamykania na pilocie. Dodatkowo czasami nie działa zamykanie i otwieranie na klamkach.

Podobne wątki

  1. Niedomykacjące się szyby i dwa mniejsze problemy.
    Utworzone przez achilles1221 w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-06-2016, 15:04
  2. wieksze czy mniejsze spalanie
    Utworzone przez FacesOfDeath w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 22-06-2014, 09:55
  3. [146] mniejsze hamulce przód 1,8 TS
    Utworzone przez stux w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-07-2013, 23:12
  4. Nietypowy problem po wymianie opon na mniejsze
    Utworzone przez zabazsc w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 23-07-2010, 08:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory