Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 164

Temat: [156] carbon w 156

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Na alledrogo też można kupić folię do hydrografiki oraz aktywator, ale raczej wizja nanoszenia grafiki na jakąś cześć w wannie mnie nie przekonuje, no ale kto wie - świat idzie do przodu

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Pfourul
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Katowice, śląskie, Poland
    Auto
    156 2.5 V6 R(etarded)-System
    Postów
    1,579

    Domyślnie

    A orientujecie się czy na śląsku dałoby się gdzieś pokryć dach włóknem węglowym i jaki by był to koszty?
    Bo mam go strasznie podrapany, i mam maly odprysk od kamienia który się wybrzuszył (rdza).

    << Like it!

    >2000
    o.O

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    No powiem że ładna robota autora wątku! Na wiosnę to może w swojej 166 zrobię lusterka,konsolę środkową i słupki w drzwiach.Ale muszę trochę poprzeglądać takie właśnie wątki,żeby coś więcej się dowiedzieć żeby nie spieprzyć sprawy?!
    Generalnie czy to trudne jest?
    Ostatnio edytowane przez Pawcio ; 08-11-2010 o 23:55

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawcio Zobacz post
    Generalnie czy to trudne jest?
    Ogólnie naklejanie folii trudne nie jest. Trzeba pamiętać o wcześniejszym wyczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni żeby folia się dobrze trzymała. Opalarka się przydaje ale nawet zastosowanie starej suszarki zazwyczaj wystarcza żeby wszystkie zagięcia wyrównać.

    Najlepiej jeśli jeszcze nigdy się tego nie robiło wybrać sobie coś na co da się nakleić folię o dość nieregularnych kształtach i popróbować. Praktyka czyni mistrza

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Ogólnie naklejanie folii trudne nie jest. Trzeba pamiętać o wcześniejszym wyczyszczeniu i odtłuszczeniu powierzchni żeby folia się dobrze trzymała. Opalarka się przydaje ale nawet zastosowanie starej suszarki zazwyczaj wystarcza żeby wszystkie zagięcia wyrównać.

    Najlepiej jeśli jeszcze nigdy się tego nie robiło wybrać sobie coś na co da się nakleić folię o dość nieregularnych kształtach i popróbować. Praktyka czyni mistrza
    Dzięki! Będę próbował aż do skutku!

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Pio84
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Piaseczno, Poland
    Postów
    65

    Domyślnie

    Cytat Napisał 156X Zobacz post
    no całkiem fajnie tylko czy nie będzie się odklejać podczas łapania i zamykania drzwi, rozumiesz ktoś zahaczy, podwinie się i ... ja tą samą folią zrobiłem u siebie słupki, czarna folia była już nieco zmęczona więc ją usunąłem i nałożyłem nową - więcej w dziale zrób to sam na wiosnę zrobię też tą folią aluminiowe uchwyty lusterek bo mam już dość ciągłego ich malowania...
    nie odkleja sie testowalem to na obudowie telefony. wyjmowanie z kieszeni przesowanie po biurku i nic... znosi to dzielnie
    ta folia jest dosc gruba i latwo sie nie poddaje

    ---------- Post dodany o godzinie 10:47 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:45 ----------

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Efekt całkiem przyzwoity. Na pewno trwalsza byłaby hydrografika, jednak tego samemu wykonać się nie da. Też się nad czymś podobnym zastanawiam.

    A możesz podać jakiegoś linka do folii jakiej używałeś w tych modyfikacjach, coś o kosztach itp.

    folia 3M DI-NOC Carbon Black ( sa rozne odcienie) na allegr jest tego duzo...

    ---------- Post dodany o godzinie 10:49 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:47 ----------

    Cytat Napisał Pawcio Zobacz post
    No powiem że ładna robota autora wątku! Na wiosnę to może w swojej 166 zrobię lusterka,konsolę środkową i słupki w drzwiach.Ale muszę trochę poprzeglądać takie właśnie wątki,żeby coś więcej się dowiedzieć żeby nie spieprzyć sprawy?!
    Generalnie czy to trudne jest?
    w zasadzie to trudne nie jest
    te akurat elementy sa dosc latwe do wykonania
    ja w wolnej chwili chce sprobowac zrobic obudowy lusterek ( zawsze to taniej niz malowanie podrapanych )

    ---------- Post dodany o godzinie 10:53 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:49 ----------

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Efekt całkiem przyzwoity. Na pewno trwalsza byłaby hydrografika, jednak tego samemu wykonać się nie da. Też się nad czymś podobnym zastanawiam.

    A możesz podać jakiegoś linka do folii jakiej używałeś w tych modyfikacjach, coś o kosztach itp.
    jasne ze trwalsza ,ale:
    - droższa...
    - nie da sie zrobic tego samemu
    - brak satysfakcji ze zrobiło sie cos samemu

    wiesz to jak z kazdymi zmianami w aucie
    mozna majac kase isc polozyc na stole w firmie tuningowej i powiedziec zrobcie tak i tak
    fajnie ... profi... ale przeciez nie o to w tym chodzi...
    głownie chodzilo mi o zmiane zniczocnych uchwytów ( cel osiągniety) , poprawe estetyki ( cel osiagniety) , zrobienie tego samemu za nnie duza kase ( cel osiagniety)
    "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajduje się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi."
    Albert Einstein

  7. #17
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rain
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Niziny
    Auto
    Stilo 1.9 JTD, Brava_HGT
    Postów
    734

    Domyślnie

    To jeszcze też sie tu pochwalę. Do kompletu zrobię za jakiś czas słupki i tylną klamkę. Jutro zrobie fotki na aucie.

    Folia 3M Di-Noc Carbon Black.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	lusterka.jpg
Wyświetleń:	1786
Rozmiar:	145.1 KB
ID:	14760  
    Co posiadam: Fiat Brava 2.0 20V 155KM, Opel Meriva A
    Co mi się przez łapki przewinęło:
    Alfa Romeo: 156 1.8 TS, 156 2.4 M-JET, 166 3.2 V6 24V Lancia: Lybra 2.4 JTD, Delta 1.8ie, Thesis 2.4 JTD Hyundai: Lantra 1.6 GLS, BMW: E90 320d, Fiat: Stilo 1.9 8v, Brava 80 16v, Brava 80 16v, Brava 100 16v, Marea 155 20v, Renault: Laguna III 2.0 16v

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    hohohohohohohohohohoho no nieźle - BRAWO !!!

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pawcio
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Bełchatów
    Auto
    Alfa Romeo 159 1750 TBI
    Postów
    614

    Domyślnie

    No faktycznie ciekawy efekt!

  10. #20
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał rain Zobacz post
    To jeszcze też sie tu pochwalę. Do kompletu zrobię za jakiś czas słupki i tylną klamkę. Jutro zrobie fotki na aucie.

    Folia 3M Di-Noc Carbon Black.
    Ładny efekt

Podobne wątki

  1. [159] Ala 159 carbon pakiet
    Utworzone przez Alfalover w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 09-04-2013, 19:03
  2. [156] carbon, carbon i jeszcze raz carbon
    Utworzone przez mrutyś w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 16-07-2008, 16:55
  3. Brera w NFS Carbon:)
    Utworzone przez grabo_s w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 13-12-2006, 14:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory