Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23

Temat: GTA look potrzebna pomoc

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    bede fotki jak juz wyszstko bedzie polakierowane teraz z innej beczki niewiem ale wydaje mi sie zechyba moje felgi 17 szpryhowe chyba teraz wydaja sie zamale mysle nad felgami od gta albo nad dystansami

  2. #12
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar DeeS
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Zabrze-Ruda Śląska
    Auto
    AR 156 2.5 V6 Q2
    Postów
    433

    Domyślnie

    Ile cie to wszystko wyszlo?
    AR 156 2.5 V6 Q2
    AR 145 JTD '99 byla
    AR 156 2.0 TS byla

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Marcin@romeo
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    zielonka kolo Warszawy
    Auto
    Były 156 2.0 ts 156 2.5 24v 155 v6
    Postów
    511

    Domyślnie

    3600 czesci 2000 + 1600 lakierowanie ale bylo warto

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Dragos
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Stara 156 1.9 8v
    Postów
    375

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin@romeo Zobacz post
    1600 lakierowanie
    tyle za lakierowanie 2ch zderzaków i progów? xD

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar esdablju
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    rodzinne kombi na ropę ;)
    Postów
    59

    Domyślnie

    może progi nie pasowały bo samochód po przygodach?
    Mogłeś napisać do Mariusza bo mogło być tak że np. odkształciła się forma progów i dlatego odstawały w jakimś miejscu.
    Mocowanie zderzaka tylnego w 156 na dole jest zbędne i trochę dużo za to malowanie
    Ostatnio edytowane przez esdablju ; 27-03-2013 o 18:37

  6. #16
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Pokaż fotki jak żłożysz wszystko do kupy . Bo ja jestem dalej negatywnie nastawiony do laminatu . A i Drift-r jak najedziesz oryginalnym zderzakiem to pęknie jak chyba najedziesz na mur . Ja mojego nieraz zacharatałem ( przedni ) że łezki w oczach były ale jeno porysowałem go . Jak uderzysz , zacharatsz , zaciągniesz za mocno nawet o śnieg twardy to uchwyty w laminacie ci pozrywa . Jak przyrżniesz w "borsztain " to połamiesz na bank . Przerobiłem rózne laminaty w różnych autach i dla mnie laminat to laminat . Niema bardziej elastycznego . Chyba ,że kolega ma seryjne zawieszenie i ma spooooroooo do ziemi to wtedy jezdzi mniej stresowo . Z cały szacunkiem do AutoDS ale cena delikatnie mówiąc kosmiczna ( już po zniżkach dla klubowiczów ) . Może jakby ceny były na poziomie polskich zarobków to by połowa forum się w nie zaopatrzyła ale chyba AutoDS che być firmą "exclusive laminat style" . Ja bym wolał kupić za połowe tej kasy oryginalne zderzaki z GTA i pomodzić przy uchwytach i mieć plastik . Na allegro za 1500pln bys kupił cały komplet używanych zderzaków . Ale jak to się mówi kwestia gustu . Obyś polatał w szczęsciu na nich długo . Ja zrobiłem w E36 zderzaki z laminatu ( choć dziś wiem ,że robienie z BMW Japończyka to błąd ) i całą zime przelatałem nawet spokojnie . A rozdupcyłem zderzak przedni latem na "zagłębieniu" w asfalcie którego nawet nie widziałem . Ot zapierniczam i w owym wyboju dobił mi "laminat" do asfaltu i złamał się i z przodu przy wlocie na intercooler i całe mocowania do błotników wyrwało dosłownie ,że musiałem go sciągnąc bo bym go zgubił . Tyle ,że Bejce miałem na gwincie na paczke fajek na leżąco i zapalniczke od zoli

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    A i Drift-r jak najedziesz oryginalnym zderzakiem to pęknie jak chyba najedziesz na mur
    Gdzieś w swoim temacie wstawiałem zdjęcia jak wyglądał mój seryjny zderzak po trafieniu borsuka i po zaczepieniu o krawężnik i wycofaniu.

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    dla mnie laminat to laminat
    To mniej więcej jak stwierdzenie opona to opona - bez różnicy jak wykonana.

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    "exclusive laminat style"
    Są zasadniczo 3 opcje:
    1) kupić oryginalny np. Novitec i za małą dokładkę zapłacić 200E (mam w garażu i to też laminat)
    2) kupić laminat z allegro za 200-300zł
    3) kupić od AutoDS laminat wykonany znacznie lepiej niż ten z allegro i można powiedzieć, że porównywalnie z tym co oferuje np. Novitec ale za znacznie mniejszą kwotę - oczywiście drożej niż to co na allegro

    Ja wybrałem tą 3 opcję i jestem z niej zadowolony. Wiem ile zapłaciłem i już zdążyłem się przekonać na ile wytrzymały może być taki produkt. Wiem też, że podejście Mariusza do kwestii traktowania klienta po zakupie jest takie jak powinno więc nie byłem zawiedziony. Czy jest drogo? Jasne, że tak - ale nie ma nic za darmo. Ogólnie nie będę jakoś specjalnie przekonywał do zakupu tu czy gdzieś indziej bo każdy decyduje za siebie, natomiast jeśli ktoś pyta kogo można polecić w kwestii zderzaków, dokładek to polecam AutoDS gdyż jestem z ich produktów zadowolony. Czy chcieli być "exclusive" - myślę, że zwyczajnie chcieli zaproponować coś lepszego na rynku przesiąkniętym tandetą i im się to udało. Sporą część produkcji chyba jednak eksportują więc stąd takie a nie inne ceny.

  8. #18
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Drift-r ale ich laminat kosztuje tyle co oryginalny nowy zderzak do GTA . A ja pisałem o kupieniu używek ori za 500zl szt . Bo idzie już kupić za tyle bez problemu i porzezbić przy mocowaniu.

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    Przy mocowaniu nic nie musisz rzeźbić ze zderzakiem GTA - tylko będzie Ci trochę wystawał na boki

    Twin Spark Compressore - Na pohybel hejterom - Szalone 0.5bara
    Mazda mx5 - bokiem, na glebie i z kierownicą po złej stronie.
    "Nothing is "good" for daily driving that's not OEM. So by that logic don't turbo your car. Don't make it faster. Don't do anything. Go buy a bus pass."

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta Avatar esdablju
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Cieszyn
    Auto
    rodzinne kombi na ropę ;)
    Postów
    59

    Domyślnie

    można kupić oryginalne i albo rzeźbić przy mocowaniu a i tak będzie wystawał po jakieś 2-3mm na boki albo kupić oryginał przeciąć/wyciąć i pospawać tak by pasował idealnie.
    Ewentualnie można jeszcze kupić błotniki przednie z GTA a z tyłu albo rozciągnąć albo wstawić ćwiary też z GTA i już

    Co do ceny produktów z AutoDS to jak ktoś już wcześniej napisał cenowo wysoko i to wg mnie bardzo. Jakościowo - lepsze niż laminaty na allegro szczególnie jeśli chodzi o przypasowanie tego do samochodu, z trwałością też jest lepiej ale nie ma się co podniecać bo laminat to laminat i trwałością do oryginału mu daleko bardzo.

    Za tą cenę można mieć oryginał i go rzeźbić. A jak wiemy oryginał to oryginał a dzięki temu nie ma problemu z kratkami wlotów powietrza, halogenami w 156 i przede wszystkim jest tak wytrzymały że można nim orać...
    Ostatnio edytowane przez esdablju ; 28-03-2013 o 17:49

Podobne wątki

  1. Potrzebna pomoc.
    Utworzone przez FXX w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 22:06
  2. potrzebna pomoc 159 SW
    Utworzone przez kecaj w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-10-2011, 06:38
  3. potrzebna pomoc
    Utworzone przez Gopcio w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-04-2010, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory