Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 56

Temat: Alfa + gaz?

  1. #11
    ViP Znawca Avatar cinas
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Tomaszów Maz. czasem Piła
    Auto
    Alfa 159 SW -> 2007->1.9 16v JTD->136KM
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Zagazowane dwie sztuki - jedna była z 1.8 TS druga jest 2.5 - złego słowa nie powiem - polecam

    Było Skromne 156 1.8 TS 144 km i mniej skromne 156SW 2,5 V6 i były powody do mruczenia
    Jest
    klekot 159 SW 1.9 JTD i 136 km i nie ma powodów do mruczenia
    ALFA-i każdy dzień jest inny

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar Tytanowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Iława
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 8V
    Postów
    1,437

    Domyślnie

    Tak jak pisała ANET, gaz ma wielu zwolenników, a także wrogów i decyzja o montażu bądź kupna samochodu z LPG jest indywidualną sprawą każdego z Nas.. Prawda jest taka, że gdyby benzyna była nawet po te 3zł to wątpię, żeby ktokolwiek montował gaz w swoim autko, bo tak na prawdę Po co? LPG zakłada się tylko ze względów ekonomicznych, bo nie każdego stać (np. mnie) żeby jeździć na benzynie przy obecnych jej cenach. Pewnie wielu z Was powie teraz, to po co autko z takim dużym silnikiem? To ja odpowiem, że dla samej frajdy z jazdy. Alfą w 3litrowym silniku, przejażdzka jest bezcenna i nawet jeżeli miałbym ją zagazować to warto. Takie jest moje zdanie na temat Gazu, Jego zwolenników i przeciwników.
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tytanowy ; 30-11-2012 o 18:38

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Bielawa - Ateny- Lublin
    Auto
    Kiedyś 156 3.0 V6 aktualnie 159 1.9 16v
    Postów
    331

    Domyślnie

    Moze i stac mnie jezdzic na benzynie, ale wole zaoszczedzone pieniadze wydac no co innego. Po co placic za PB 6 zl? Jak dla mnie to sa pieniadze wyrzucone w bloto. Ja np za zaoszczedzone pieniadze moglem kupic sobie reflektory soczewkowe i tlumik koncowy do Alfy.

  4. #14
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Stąporków/Kielce
    Auto
    AR159sw 1.9 JTDm '07
    Postów
    56

    Domyślnie

    Miałem 166 2.0 TS z gazem LPI firmy Vialle. Miałem wrażenie że samochód lepiej jedzie na gazie jak na benzynie. Jedynym minusem była butla o pojemności 100l (wchodziło ok 85-90l gazu). Ograniczała bagażnik i strasznie dociążała auto. Z kompletem pasażerów i zatankowanym gazem do pełna zdarzało się dobijanie zawieszenia. Ale za to zasięg jak na benzynie

    Są plusy i minusy. Jak jeździsz dużo, nie masz bezpośredniego wtrysku benzyny - LPG to dobre rozwiązanie. Jeździsz mało - nie, bo nie zwróci ci się koszt instalacji.
    A opinia innych? Jak zawsze, wszystkich nie zadowolisz

  5. #15
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    A ja powiem tak... gdyby benzyna była po 3pln... to gaz byłby po 1,4 np... i nadal byście jeździli na benzynie?

  6. #16
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rzmudzior Zobacz post
    Ja odbieram ten temat jako prowokację
    No bo jak inaczej to odebrać tak, by zachować szacunek dla pytającego? Stawiam że wątek prędzej czy później będzie do zamknięcia.

  7. #17
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    Cytat Napisał Misiek213 Zobacz post
    A ja powiem tak... gdyby benzyna była po 3pln... to gaz byłby po 1,4 np... i nadal byście jeździli na benzynie?
    Jeździłem na gazie gdy kosztował 0,8 zł.
    Moja Bella

  8. #18
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    -------
    Auto
    ------------
    Postów
    201

    Domyślnie

    Ameryka zaatakowała Afganistan pod pretekstem wydarzeń z 11 września..
    Odpowiedz jest prosta bogactwa naturalne Afganistanu mogą kusić. Ich wartość amerykańskie służby geologiczne szacują na astronomiczną kwotę 3 bln dol.Po co Amerykanom Gaz od Ruskich??? Wracając do tematu to jak najbardziej polecam Gaz ponieważ mieszkam w Polsce ,ale jeżdżę tanio jak amerykanie.. tylko oni mają silniki powyżej 2,5 litra pojemności ,a przeciętny Kowalski odkłada na Tico 800cm3.Tylko w Polsce co druga stacja paliwowa tankuje GAZ...

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar raflooldz
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6 TS
    Postów
    54

    Domyślnie

    tu nie chodzi o to, że kogoś stać, a kogoś nie... chodzi o to, że niektórych boli, że za 100km płacą 60 zł, a ja się mieszcze w 40 zł lałem rok benzyne do civica i też dawałem rade, ale po co płacić więcej, jak nie musze?

  10. #20
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał raflooldz Zobacz post
    tu nie chodzi o to, że kogoś stać, a kogoś nie... chodzi o to, że niektórych boli, że za 100km płacą 60 zł, a ja się mieszcze w 40 zł lałem rok benzyne do civica i też dawałem rade, ale po co płacić więcej, jak nie musze?
    wszystko i na temat

    Dobre graty LPG.... koleś który to ogarnie i jechac...

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory