Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 110

Temat: Migający wyswietlacz przebiegu i przejechanych km

  1. #11
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    W takim razie na dniach sie wybiore do serwisu i przy okazji oponki zmienie bo zima nadciaga niestety. Dzieki za pomoc

  2. #12
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    Powiem wam ze mial ktos racje co do tego ze miga stan licznika gdy body komp nie wykrywa urzadzenia. Bo wykrylem u siebie ze ghdy odlacze radio (nie orginalnie zamontowane w tej wersji) to przestaje mi migac licznik. wiec to wina radia ze komp nie widzi tego. Tylko aso mi zostaje czy jest jakis magik z wroclawia co podlaczy sie ?? i ile w aso sobie zycza za taka przyjemnosc wgrania nowego urzadzenia ??

  3. #13
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Ustroń
    Auto
    145 JTD
    Postów
    171

    Domyślnie

    Kiedyś czytałem o mrugających licznikach na forum fiata punto, Punciarze którzy mieli liczniki bez obrotomierza (ubogie wersje, vany), przekładali liczniki na takie z obrotomierzem, tam pojawiał się problem z "koordynacją" licznika z ecu pojazdu Problem rozwiązywali w aso, trzeba się tam udać na "osiowanie licznika". Kosztuje to stówke. Tak wygladało to w puntach II, możliwe ze będą jakieś analogie...

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar beligistino
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Zduńska Wola
    Auto
    Była...Alfa Romeo 147 jtd 8v 115KM 2002r Distinctive
    Postów
    214

    Domyślnie

    U nie też to miganie występuje raz na jakiś czas. Zgaszę i odpalę ponownie i już nie miga. Dodam że mam włożone nie oryginalne radio.

  5. #15
    butcher
    Gość

    Domyślnie

    u mnie ten myk wylaczenia i wlaczenia ponownego nie dziala. jedynie pomaga ze odlacze radio wlacze autko i dopiero wtedy podlacze to nie mruga (radio podlaczam juz po skanie systemu- gdzie nie widzi tego radia bo nie jest podlaczone). chyba tylko aso bo drazni mnie to mruganie

  6. #16
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Jako, że mam problem też z miganiem xD Z tym, że nie wskaźnika przejechanych kilometrów a z miganiem termometru. Tego co wskazuje temperaturę na zewnątrz pojazdu. O dziwo miga tylko wskazanie temperatury a zegarek świeci ciągle. Wczoraj po przejechaniu ok. 2 km rozległ się pisk tak sam jak w przypadku braku paliwa i wskazanie temperatury zaczęło migać. Mignęło parę razy i było ok. Dzisiaj rano sytuacja powtórzyła się tylko dźwięk i miganie temperatury przytrafiło się zaraz po odpaleniu silnika.

  7. #17
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietia Zobacz post
    Jako, że mam problem też z miganiem xD Z tym, że nie wskaźnika przejechanych kilometrów a z miganiem termometru. Tego co wskazuje temperaturę na zewnątrz pojazdu. O dziwo miga tylko wskazanie temperatury a zegarek świeci ciągle. Wczoraj po przejechaniu ok. 2 km rozległ się pisk tak sam jak w przypadku braku paliwa i wskazanie temperatury zaczęło migać. Mignęło parę razy i było ok. Dzisiaj rano sytuacja powtórzyła się tylko dźwięk i miganie temperatury przytrafiło się zaraz po odpaleniu silnika.
    kolego, jest to komunikat termometra o możliwym lodzie na drodze zapewne w tym samym czasie pojawia się komunikat "possible ice on road" i taka śnieżna gwizadka. Wszystko to dzieje się jeżeli temperatura na zewnętrz jest równa 3 stopni bądź niżej
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  8. #18
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    kolego, jest to komunikat termometra o możliwym lodzie na drodze zapewne w tym samym czasie pojawia się komunikat "possible ice on road" i taka śnieżna gwizadka. Wszystko to dzieje się jeżeli temperatura na zewnętrz jest równa 3 stopni bądź niżej
    Dzięki, wszystko możliwe, że oto chodzi. Niestety nie mam komputera pokładowego więc żadne komunikaty i gwiazdki mi się nie pokazują.

  9. #19
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    a przy braku paliwa nie pokazuje Ci się znaczek dystrybutora z paliwem??
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  10. #20
    pepp
    Gość

    Domyślnie

    witam ja nie dawno mialem podobny probllem tylko ze powodem bylo zabrudzonny ten caly system od ustawiannia poziomu światel i gdy chcialem ustawic to poczatkowo nie dzialaly mi wogle te przyciski ale po czasie zaskoczyly bo zaczelo migać licznik z km i pod stannem km wyskakuje miernik swiatel od 0 do 3 i przez jakis czas mi tez mrygalo bo jak wspominalem powodem bylo zabrudzone te popychadelka w lampach i moglem sobie naciskac ile wlezie a on i tak nie ustawial swiatel i mryganie tez nie ustawalo ale tera jest gitara niemryga bo powod zostal znaleziony wiec i tobie proponuje zerknac cz nie jest i tak u mnie pozdrowinnnko

Podobne wątki

  1. [159] migający licznik całkowitego przebiegu
    Utworzone przez tomm4ever w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-01-2016, 18:02
  2. [159] migający wskaźnik całkowitego przebiegu
    Utworzone przez raar2 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 10:39
  3. [159] Migający stan przebiegu oraz brak wyświetlania temperatury otoczenia
    Utworzone przez jerzykman w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-03-2011, 10:23
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-10-2010, 21:36
  5. [145] Licznik przejechanych kilometrów
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2008, 17:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory