Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45

Temat: PC Alfa 147 -brera21-

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    modyfikacja szalenie na plus dobre polaczenie i funkcjonalnosc, konkretnie to wyglada teraz jakies dobre CA do tego jest podpiete ? ;]
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  2. #12
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek2306-156 Zobacz post
    No brera efekt końcowy po krótce mówiąc fajowski Podoba mi się. A to już sama Bellę ujeżdzasz? Zrobiłaś prawko w takim razie Powodzenia i wielu bezawaryjnie przejechanych kilometrów życzę

    no juz jakis czas temu odebralam, a smigałam wiesz prawie caly czas, ale tylko do sklepu dzieki za opinie
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  3. #13
    Użytkownik Romeo Avatar Pietia
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Ze wsi za odrą, pod Opolem xD
    Auto
    Mia Bella AR 147 1,6TS 01r.
    Postów
    719

    Domyślnie

    Super sprawa. Już podczas dyskusji na temat koloru lakieru byłem ciekaw jak to wygląda. A płyta główna jest przymocowana do kanału wentylacyjnego czy inaczej? Jeśli do kanału to czy płyta główna nie grzeje się zbyt mocno przy włączonym ogrzewaniu?

  4. #14
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar szykaz
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    159
    Postów
    292

    Domyślnie

    Przyznam, ze prezentuje się to całkiem ciekawie i pomysłowo, a właśnie jak Pietia napisał: czy płyta główna nie grzeje się zbyt mocno przy włączonym ogrzewaniu? Masz tam zastosowane jakieś dodatkowe chłodzenie? Poza tym spytam jeszcze o twórce tego całego 'systemu': sama to montowałaś/konfigurowałaś, itp.?
    Jestem Szymon, mam 28 lat i jestem Alfaholikiem.

    Moje Belle:
    obecna - 159FL SW 1.9 JTDm 16v '09: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...wsza_159_.html
    była - 156FL SW 1.9 JTDm 16v '04: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...lbiciela_.html
    była - 156 Sedan 2.5 V6 24V '00: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._v6_busso.html
    była - 156FL Sedan 1.9 JTDm 16v '03: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...an_matiuk.html

  5. #15
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar shrek2oo7
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Warszawa, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS 150HP Selespeed 2001
    Postów
    325

    Domyślnie

    Bardzo fajny pomysł i wykonanie. Sam jednak gdybym miał robić coś takiego to postawiłbym na jakiś uchwyt do iPada 3G+podłączenie pod ładowarkę i aux w radiu. Funkcjonalność ta sama(GPS, Muzyka, Filmy, Internet), a UI byłby dużo bardziej przyjazny niż w Windowsie. Koszt trochę wyższy, ale iPada można jeszcze wziąć ze sobą i nie służyłby jedynie do samochodu.
    Ostatnio edytowane przez shrek2oo7 ; 19-01-2011 o 20:56

  6. #16
    Miss Alfaholicy 2011 Alfa i Omega Avatar brera21
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Kozy/Bielsko-Biała
    Auto
    AR 156 2.0 16v CADAMURO DESIGN
    Postów
    304

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pietia Zobacz post
    Super sprawa. Już podczas dyskusji na temat koloru lakieru byłem ciekaw jak to wygląda. A płyta główna jest przymocowana do kanału wentylacyjnego czy inaczej? Jeśli do kanału to czy płyta główna nie grzeje się zbyt mocno przy włączonym ogrzewaniu?
    wiec tak, dokladnie jest to zamontowane po schowkiem, a dokladnie pod wentylatorem nawiewu. plyta sie wogole nie grzeje a poza tym jest wyposazona w wentylatorek ktory i tak nie ma co robic a plyta jest z laptopa, Samsung x15+, a co do dodatkowego chlodzenia to nic takiego nie ma. a ciepelko z auta w zimie nawet jest na plus bo nagrzeje HDD

    Cytat Napisał matiuk Zobacz post
    Poza tym spytam jeszcze o twórce tego całego 'systemu': sama to montowałaś/konfigurowałaś, itp.?
    oczywiscie sama tego nie robilam ale mialam swoj wklad
    po 1 - poswieciłam swojego laptopa,
    po 2 - jesli chodzi o pomysl to byla inwencja drugiej polowy, ja podlapalam i jakos poszlo,
    po 3- pomagalam w takich pierdolkach jak obrobka ramki, szlifowanie, i takie tam, to byly rzeczy dla malych sprawnych raczek
    po 4-oczywiscie nie obylo sie bez kłotni!!!!!!!
    po 5- jesli chodzi o konfiguracje, programy to siedzielismy razem i szukalismy.( i polecamy program Centrafuse 3.0 + witaminki oczywiscie kwestia gustu.
    a propo programu Centrafuse szukamy spolszczenia moze ktos ma? bedziemy wdzieczni
    i tak wspolnymi silami doszlismy do obecnego efektu

    Cytat Napisał shrek2oo7 Zobacz post
    Sam jednak gdybym miał robić coś takiego to postawiłbym na jakiś uchwyt do iPada 3G+podłączenie pod ładowarkę i aux w radiu. Funkcjonalność ta sama(GPS, Muzyka, Filmy, Internet), a UI byłby dużo bardziej przyjazny niż w Windowsie. Koszt trochę wyższy, ale iPada można jeszcze wziąć ze sobą i nie służyłby jedynie do samochodu.
    oczywiscie jest fajna alternatywa do naszego wykonania, jak najbardziej mozna to zrobic, ale jesli chodzi o nas to nie przepadamy za firma Apple. po prostu taki cel mielismy ze mam byc to jednak panel
    Panie Boże, a w niebie też są Alfy?

    mmmm moja 157....
    Ja, swoimi Alfami jeżdżę po Alfalcie

    * Ci którzy powinni wiedzą o co chodzi

  7. #17
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sierek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Gulietta QV
    Postów
    282

    Domyślnie

    Cytat Napisał brera21 Zobacz post
    a propo programu Centrafuse szukamy spolszczenia moze ktos ma? bedziemy wdzieczni
    Tutaj http://www.mp3car.pl/forum/attachmen...2&d=1259102618 jest link. Nie sprawdzałem, bo nie używam.

  8. #18
    epion
    Gość

    Domyślnie

    niestety link nie działa wiec proszę o poprawe

  9. #19
    Użytkownik Romeo Avatar kt0sfajny
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Luxembourg | Rzeszów
    Auto
    Byla Alfa Romeo 156 TS
    Postów
    1,125

    Domyślnie

    tutaj jest PL nakladka do CF ale to chyba do wersji 2.1
    http://chomikuj.pl/jony0107/mp3Carpl/Centrafuse
    gdzie kucharek szesc tam jest co poklepac| jeszcze tu wroce | jezdze alfa bo mnie stac;P


  10. #20
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Fajna sprawa. A jak zamocowane jest HDD?? Polskie drogi napewno mu nie służa...


Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory