Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 110

Temat: O s t r z e s z ó w

  1. #21
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2004r, 159 1.9 JTDm
    Postów
    84

    Domyślnie



    a ile alf musi być żebyś zaszalała i przyjechała na spot do Ostrzeszowa
    Więcej, niż dwie..

  2. #22
    Użytkownik Embrion Avatar POT-66MY
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    alfa Romeo 156 TI 1.9 JTDM 16V 150 KM ; Fiat Punto Evo Racing 1.3 MultiJet II 16V 95 KM
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał MonikaM Zobacz post
    Więcej, niż dwie..
    planujemy na wiosne zorganizować spot i to przez duże S także trzymamy Cię za słowo i mamy nadzieje że reprezentacja z Konina zaszczyci nas nie tylko jedną Alfą

  3. #23
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Konin
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2004r, 159 1.9 JTDm
    Postów
    84

    Domyślnie

    Cytat Napisał POT-66MY Zobacz post
    planujemy na wiosne zorganizować spot i to przez duże S także trzymamy Cię za słowo i mamy nadzieje że reprezentacja z Konina zaszczyci nas nie tylko jedną Alfą
    Jeśli dacie znać odpowiednio wcześnie, to ja zapytam reszty, czy maja ochotę wpaść. ;-)

  4. #24
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Ostrów Wlkp
    Auto
    black 159 1.9 JTD 16V 150KM
    Postów
    60

    Domyślnie

    Dajcie znać na Pw o jakiejś konkretnej dacie , napewno sie pojawie

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Sokół
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Gostyń WLKP
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    56

    Domyślnie

    Też się chętnie pojawię jeżeli jeszcze będę na chodzie

  6. #26
    Użytkownik Embrion Avatar POT-9G06
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    alfa Romeo GT 1.9 JTD 16v 150 KM
    Postów
    22

    Domyślnie

    Ostrzeszów da radę

  7. #27
    Użytkownik Świeżak Avatar michalosw
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Aktualnie Giulietta była GT i 156
    Postów
    118

    Domyślnie

    Dwu dniowy w Kobylej

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wola
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW
    Postów
    25

    Domyślnie

    Sory za offtop ale nie mogę znaleźć opini na temat komisu z waszego miasta. Choodzi mi o PAWELCAR. Wybieram się w sobotę po auto i nie wiem czy jest sens zaglądać na tamte Belle i czy jest ktoś kto by mógł podjechać i zdać relacje z obejżanych aut.
    Z góry dzięki za pomoc.

  9. #29
    Użytkownik Embrion Avatar POT-66MY
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Ostrzeszów
    Auto
    alfa Romeo 156 TI 1.9 JTDM 16V 150 KM ; Fiat Punto Evo Racing 1.3 MultiJet II 16V 95 KM
    Postów
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał wola Zobacz post
    Sory za offtop ale nie mogę znaleźć opini na temat komisu z waszego miasta. Choodzi mi o PAWELCAR. Wybieram się w sobotę po auto i nie wiem czy jest sens zaglądać na tamte Belle i czy jest ktoś kto by mógł podjechać i zdać relacje z obejżanych aut.
    Z góry dzięki za pomoc.
    są już opinie na temat tego komisu (na 2 stronie) ale napisze jeszcze raz, daj sobie spokój... juz na gorszy komis z okolic Ostrzeszowa nie mogłeś trafić
    alfy z tego komisu przyciagają bardzo atrakcyjną ceną ale ta cena nie bierze sie z nikąd, samochody są zajechane jak konie po westernie i na 200% mają cofnięty licznik, rok tego kumpel oglądał się za kupnem alfy GT, tak się składało że stała jedna GT w tym komisie więc z ciekawości pojechaliśmy obejrzeć, z wyglądu szału już nie robiła jak na foto ale jak za tę cene na bide by stykła, kupujących musieliśmy zagrać dobrych bo doszło nawet do jazdy próbnej i co duuupa przy próbie włączenia 6 biegu jeden zgrzyt... w 1,9 JTDM 6 szkrzynie lubią siąść ale tej GT "zrobili" przebieg 150 tyś. wiec spokojnie można pomnożyć minimum razy 2...

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wola
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW
    Postów
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał POT-66MY Zobacz post
    są już opinie na temat tego komisu (na 2 stronie) ale napisze jeszcze raz, daj sobie spokój... juz na gorszy komis z okolic Ostrzeszowa nie mogłeś trafić
    alfy z tego komisu przyciagają bardzo atrakcyjną ceną ale ta cena nie bierze sie z nikąd, samochody są zajechane jak konie po westernie i na 200% mają cofnięty licznik, rok tego kumpel oglądał się za kupnem alfy GT, tak się składało że stała jedna GT w tym komisie więc z ciekawości pojechaliśmy obejrzeć, z wyglądu szału już nie robiła jak na foto ale jak za tę cene na bide by stykła, kupujących musieliśmy zagrać dobrych bo doszło nawet do jazdy próbnej i co duuupa przy próbie włączenia 6 biegu jeden zgrzyt... w 1,9 JTDM 6 szkrzynie lubią siąść ale tej GT "zrobili" przebieg 150 tyś. wiec spokojnie można pomnożyć minimum razy 2...

    Wielkie dzięki za pomoc

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory