Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Temat: Alfa GT

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał drago256 Zobacz post
    Moim zdaniem lepiej poszukać ofert z Polski- od właściciela, ale Ty sam zdecydujesz.
    Zdecyduje, albo i nie

    Jak przegladam oferty sprzedazy aut, to jakos nie widze za wiele ofert 'prywatnych'. 90% to komisy, handlarze i geszefciarze udajacy prywatnych (np 40 letni policjanci na emeryturze )

    Przypuszczam, ze kategoria GT nie jest tu wielkim wyjatkiem.

    Powstaje pytanie: co ludzie robia z autami, ktore zmieniaja na inne? 90% zostawia w rozliczeniu? Przeciez to jest mega nieoplacalne, chyba, ze czegos nie wiem. Dziwny ten rynek aut w PL.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  2. #22
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    moze sporo dobrych samoch.zostaje w rodzinie)niedaleko mni taka rodzinka jest miał golfa3 kupił passata,brat kupił odniego golfa,teraz ten od passata kupiła A6 ,a passat ojca teraz,a ten młodszy kupił a4 a golfa ma siostra jego)czyli ciekawie),,co do gt mało ich a jeszcze jak dojdzie ograniczenie finasowe jeszcze mniej)itd

  3. #23
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    moze sporo dobrych samoch.zostaje w rodzinie
    no możliwe ...








  4. #24
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    bocian raz sprzedaje a raz nie)
    decyzja już jest
    nie będzie oferty sprzedaży :-)
    a 9 Ti swoją drogą

    Cytat Napisał umiar Zobacz post
    dobra rozbije skarbonke i dam 20tys
    no to tylko teraz ci pozostaje znaleźć takiego co odda za twoją "świnkę"
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 17-02-2014 o 10:07








  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    Alfa 146 1.6 Boxer, GT 1.9 jtd
    Postów
    339

    Domyślnie

    Za 20 znajdzie. Z tym, że na pewno będzie coś do roboty.

    Jeśli ktoś dba o samochód to zanim jeszcze wystawi go na aukcji to ma wiele zapytań. Ja odnośnie 146 miałem już mnóstwo pytań czy nie chcę sprzedać. Tylko, że stary samochód, który regularnie ma robione to co trzeba oddać za śmieszną kasę jest głupotą. OC na rok 350 zł - zapłacisz i masz zawsze awaryjny transport. Oddanie komuś takiego auta nazwał bym "przysługą". Ale to moje zdanie

    Zresztą nie dziwię się, że niektóre samochody kosztują dużo mniej. Ile ja już razy słyszałem tekst: "a po co wymieniać olej". O filtrach czy zawieszeniu nie wspomnę. Co się dziwić- koszt głupich hamulców na przód to 300zł (w 146), olej z filtrem 120, filtr powietrza 40 zł, wahacze 500 ... i tak dalej.

    Za zadbane auto trzeba zapłacić więcej. Chyba, że ktoś wystawiający zasugeruje się cenami allegrowymi. Wystarczy, że przejechał by się zobaczyć 3 ogłoszenia za cenę podobna do tej którą sobie wymyślił- nastąpiła by szybka weryfikacja.

    Chcesz kupić tanio, ale w jakimś sensownym stanie to najprędzej będzie znaleźć rozbitka (choć i tu może się różnie skończyć).

    Pozdr.

  6. #26
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    moze sporo dobrych samoch.zostaje w rodzinie)

    tak to prawda

    takze prawda jest co pisze kolega drago256 ze dobre samochody sprzedaja sie zanim wlasciciel zdazy wystawic ogloszenie na jakimkolwiek portalu

    ja na swoim przykladzie moge powiedzec ze juz mam sporo nr telefonow ludzi ktorzy chca ode mnie kupic motocykl a ja jeszcze nawet nie mysle o sprzedazy

    - - - Updated - - -


    no to tylko teraz ci pozostaje znaleźć takiego co odda za twoją "świnkę"
    niemiec odda bedzie plakac jak bedzie mi sprzedawac

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar szkodnik
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Radom,okolice
    Auto
    była 156:)jest GT Q2
    Postów
    1,551

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    decyzja już jest
    nie będzie oferty sprzedaży :-)
    a 9 Ti swoją drogą


    no to tylko teraz ci pozostaje znaleźć takiego co odda za twoją "świnkę"
    i tu mamy odpo)dobre samochod zostają w rodzinie))))))))))nawet bocian 2 bedzie miał a nie sprzeda))))
    ale pewnie za jakis czas bedziesz sprzedawac))ja tez planowałem miec i 156 i gt,tylko jeszcze mam 2 samoch i kto to utrzymajuz jak 3 to sporo,dlatego 156 sprzedałoniestety jak alfa niejezdzi to sie niszczy

  8. #28
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    http://tablica.pl/oferta/piekna-alfa...tml#c647979758

    wracajac do tematu glownego czyli dzieleniem sie opiniami i wrazeniami z obejrzanych samochodow z ogloszen to to ogloszenie mozecie skreslic z listy
    oczywiscie znawcy tematu znowu npisza swoje zlote mysli ze za te cene to sie cudow spodziewac nie mozna

  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Cytat Napisał umiar Zobacz post
    http://tablica.pl/oferta/piekna-alfa...tml#c647979758

    wracajac do tematu glownego czyli dzieleniem sie opiniami i wrazeniami z obejrzanych samochodow z ogloszen to to ogloszenie mozecie skreslic z listy
    oczywiscie znawcy tematu znowu npisza swoje zlote mysli ze za te cene to sie cudow spodziewac nie mozna
    Uzasadnij czemu ją skreślasz. Nie tylko ja chce to wiedzieć.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał szkodnik Zobacz post
    i tu mamy odpo)dobre samochod zostają w rodzinie))))))))))nawet bocian 2 bedzie miał a nie sprzeda))))
    ale pewnie za jakis czas bedziesz sprzedawac))ja tez planowałem miec i 156 i gt,tylko jeszcze mam 2 samoch i kto to utrzymajuz jak 3 to sporo,dlatego 156 sprzedałoniestety jak alfa niejezdzi to sie niszczy
    Moim zdaniem dwa auta dla 1 maniaka aut to chyba max. Jeden do jazdy codziennej a drugi do grzebania pieszczenia itd. Oczywiście auto na codzień też się pieści, ale mentalność jest inna. Jeżeli jeszcze masz moto to już sie robi sporo a 3 czy 4 aut dla 1 osoby to chyba już za dużo. Jeżeli ktoś jest pedantem to zadbać o wszystko to nie tylko spora gotówka ale przede wszystkim sporo czasu zajmuje. 1 myjesz dziś, jutro 2, pojutrze jedziesz cały środek i tak non stop. Dlatego nawet jak ktoś ma więcej kasy to lepiej zmienić auto do codziennej jazdy na nowsze lub coś do niego dołożyć, niż kupować kolejną furkę do rodzinki.
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  10. #30
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    miasto swietej wiezy
    Auto
    Alfa Romeo GT
    Postów
    143

    Domyślnie

    oto moje uzasadnienie dlaczego skreslam z listy skoro kolega prosi to nie moge odmowic
    wczesniejsza cena auta 18900 dzis skorygowana na 17900
    auto od 1,5 roku w polsce wciaz nie przerejestrowane
    zderzak od wersji z sprskiwaczami oczywiscie spryskiwaczy nie ma zderzak zaszpachlowany na gladko ale szpachla peka dokladnie w tych miejscach gdzie powinny byc spryskiwacze
    opony letnie zimowch brak
    dodam ze auto w ciaglej eksploatacji jak twierdzi sprzedawca od 1,5 roku a na pytanie czemu nie ma opon zimowych odparl ze nie ma zimy
    w srodku totalny kataklizm siedzenie kierowcy rozerwany boczek i tapicekra w kiepskim stanie brudna nie ma wiele przetarc ani pekniecale brudna i rozerwane boczek o ktorym mowilem
    navi niby jest ale map brak
    kierownica wyglada jakby byla papierem sciernym potraktowan bo jeszcze tak mocno wytartej nie widzialem
    z zewnatrz jakies tam ocierki zadrapania pekniete tylnia lampa prawa ta w zderzaku
    no i rzecz najwazniejsza
    auto na jezdzie probnej jechalo gorzej niz peugeot mojej siostry ktory ma 90 koni
    nie wiem o co kaman ale auto bylo strasznie mulowate nie wiem czy turbo nie dzialalo czy co
    zaden blad sie na desce nie swiecll
    nie wiem w czym tkiwi przyczyna ale auto strasznie mulowate

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory