Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Temat: [156] Jakie radio ??

  1. #21
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Gorzów/Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 156fl
    Postów
    12

    Domyślnie

    Bardzo ładnie komponuje się JVC SHX 701, wrzucam foty

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kwasnybartek
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Werynia, Kolbuszowa,
    Auto
    "Mruczuś" AR 156 2.0 TS, CF2,M3 '98 ECU M1.5.5, AR156 SW '04 1,9 JTD
    Postów
    900

    Domyślnie

    Pionek nie bardzo, miałem dwa i taka średniawka dla mnie, teraz mam Alpine z zielonym podświetlaniem i wizualnie bardzo pasuje do 156. Ciekawe radio z możliwością podłączenia telefonu czy Ipoda.
    1970 cm z sekwencyjnym wtryskiem LPG. Wolę pchać moją Alfę niż jeździć VW!!

  3. #23
    karolina_wojcik
    Gość

    Domyślnie

    niech żyją Pionki

  4. #24
    pollo89
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolina_wojcik Zobacz post
    niech żyją Pionki
    Nie zgodzę się... Pionki z wyższej półki cenowej gdzie kasa idzie w tys itp zgodzę się. Ogólnodostępne radia polecam głównie alpine i clarion - słuchałem w różnych autach zarówno na seryjnych głośnikach, kablach itp jak i na zupełnie zmodyfikowanym audio. Jeśli chodzi o radia "firmowe" średniej półki to takie firmy jak sony, keenwood czy właśnie pionek wychodzą dosyć blado... No ale skoro chłopak jest Dj... Trzeba też patrzeć na to że jeden kocha dobrą muzykę a drugi lubi łupanie... Sam przerobiłem sporo głośników, jednostek sterujących łącznie z car pc i chociaż nie używam teraz ani Alpine ani Clarion to twierdzę że między 400 a 1000 zł zł ciężko znaleźć lepszą jednostkę

  5. #25
    TenTypMih
    Gość

    Domyślnie

    Sanei fajne calkiem JVC łooo aleście się rozgadali ja chciałem wizualnie a nie słownie ja mam swoje marki a polemika nie warta bo każdy ma swoj styl wymagania i gusta. Tak czy siak dzieki za odpowiedzi

  6. #26
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Cytat Napisał TenTypMih Zobacz post
    Sanei fajne calkiem JVC łooo aleście się rozgadali ja chciałem wizualnie a nie słownie ja mam swoje marki a polemika nie warta bo każdy ma swoj styl wymagania i gusta. Tak czy siak dzieki za odpowiedzi
    Moze posty posluza tez innym W sumie najwazniejszym kryterium przy wyborze radia jest chyba budzet jakim kto dysponuje. 300zl a 3000zl... hmm... Nie mialem okazji sprawdzic ale mam nadzieje ze dobrze odczuwa sie uchem ta roznice w jakosci dzwieku, bo portwelem to napewno


  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Nie chce zakładać nowego tematu. Więc pytam tutaj czy miał ktoś do czynienia z angielską firmą produkującą radia: Wharfedale. Kolegi brat przywiózł takie radio i teraz sprzedaje bo auto sprzedał. Radio ma 4ro calowy ekran i świetnie brzmi. Myślę nad jego kupnem (bo stare radio rozwaliłem przez własną głupotę) a koleś chce 430zł. To model WH-200 ma mase wejść na rozbudowanie car audio i jest z czytnikiem kart SD. Słyszeliście coś o tej firmie ,a bo o tym modelu??

  8. #28
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Ja jestem na bierząco z tą firmą w UK tzn. bardzo często się z produktami tej firmy spotykam w sklepach. Choć powiem szczerze, że jakość tych produktów sugerowała mi, że najpewniej to produkt z Chin. A tu zaskoczenie - UK. Hmmm... Jedyne co mogę powiedzieć to, że klienci sklepu wysyłkowego Argos w Uk ze wzgledu na dość dużą awaryjność i jakość wykonania ocenilli je tylko na 3.6 na 5 mozliwych.

    ARGOS RATINGS AND REVIEVS

    Druga sprawa, że kolega coś za wysoko wq mnie ceni sobie to radyjko. Nowe w UK można kupić już poniżej 400zł, a używane na Ebay.co.uk od 25 funtow - 110zl

    Przy czym ja osobiście nie kupiłbym takiego. Za 430zl można spokojnie znaleźć lepsze radio, a Wharfedale wg to jedynie ladnie wygladajacy bubel.

    Decyzje pozostawiam jednak Tobie kolego. Jeśli faktycznie zależy Ci na tym DVD to kup, ale napewno nie za tą kwotę

    Poniżej trochę danych technicznych na temat tego radyjka - Wharfedale WH200 4in DVD CD Radio.

    4 x 20 watts RMS FM/MW tuner bands. RDS/EON. MP3 playback. Repeat, random play, search, skip functions. Analogue tuner. 24 station presets. CD-R/CD-RW/DVD playback. LCD display. Bass, treble control. Balance and fader. Equalizer. Clock. ISO connection. Screen for DVD (safe mode connects to car handbrake - disabled when vehicle moving). Various screen tilt positions. Motorised control. DVD features include slow speed, multi angle, subtitles (Region 2 coding).
    Ostatnio edytowane przez JackDaniels ; 01-02-2011 o 11:45


  9. #29
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Dzięki Jackdaniels za cenne porady. Tak coś czułem że koleś chce mnie trochę naciągnąć z tą ceną. A ty byś mi takiego radia tam nie skołował na miejscu po niższej cenie??

  10. #30
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar JackDaniels
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Northampton (UK) / Borek Szlachecki (PL)
    Auto
    166 Super
    Postów
    334

    Domyślnie

    Zależy co by Cię interesowało. Choć powiem szczerze wg mnie podstawa to gwarancja. Przy aktualnych cenach za nowe nie pokusiłbym się raczej kupić używanego Bo potem jak coś będzie nie halo to do kogo będziesz mieć pretencje??? :p


Podobne wątki

  1. [159] Radio 2 din jakie ?
    Utworzone przez masters85 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-02-2016, 22:09
  2. Jakie radio z bluetooth'em
    Utworzone przez kasztelan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 17-11-2014, 23:18
  3. jakie radio?????
    Utworzone przez ziomulu w dziale 156
    Odpowiedzi: 70
    Ostatni post / autor: 28-04-2014, 19:32
  4. [156] jakie radio wybrać?
    Utworzone przez ziomster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 27-01-2010, 16:01
  5. CB Radio - jakie?
    Utworzone przez Rzmudzior w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 02-12-2009, 15:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory