Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: Czy to sprzeglo?? Co jeszcze przy okazji wymienic??

  1. #21
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał buszmeno Zobacz post
    kolego wczesniej nie było szans aby na drugim biegu zapiszczała a teraz na trzecim piszczy naprawde różnica jest wyczuwalna ale chyba przedobrzyłem z wymianą mojego dwumasu na używkę dzisiaj przejechałem 300 km i nadal klekocze
    Kolego, ja bym za żadne skarby nie kupil używki sprzęgła czy też dwumasy. Policz teraz koszty zrzucenia skrzyni biegów po raz kolejny, czas i fakt, że wyłozyleś niepotrzebnie kilkaset zlotych w bloto... Ja po wymianie sprżegła mam jak nówke auto. Całkiem inaczej się zmienia biegi. I co najwazniejsze, spokój na kolejne 200 kkm

  2. #22
    Użytkownik Embrion Avatar buszmeno
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Piła/Wysoka
    Auto
    156 1.9 jtd sw 00r.
    Postów
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Kolego, ja bym za żadne skarby nie kupil używki sprzęgła czy też dwumasy. Policz teraz koszty zrzucenia skrzyni biegów po raz kolejny, czas i fakt, że wyłozyleś niepotrzebnie kilkaset zlotych w bloto... Ja po wymianie sprżegła mam jak nówke auto. Całkiem inaczej się zmienia biegi. I co najwazniejsze, spokój na kolejne 200 kkm
    akurat jutro zdejmuje skrzynie i wkładam mój dwumas a co do kosztów są zerowe bo sam robie a dla mnie to przyjemność posiedzieć przy alfie zważywszy na to że zrobiłem 60 tyś i po za wymianą klocków nic w niej nie robiłem rozbierałem skrzynie ze względu na wyciek z uszczelniacza a przy okazji dostałem sprzęgło po rozebraniu okazało się że moja tarcza już nity zjeżdża a używka po konsultacji z kilkoma mechanikami była chwalona. I nie mylili się sprzęgło używka sprawuje się wyśmienicie różnica kolosalna Naucza na przyszłość nie wrzucać używanego dwumasu obojętnie jak super by nie wyglądał pozdrawiam

  3. #23
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Cytat Napisał buszmeno Zobacz post
    akurat jutro zdejmuje skrzynie i wkładam mój dwumas a co do kosztów są zerowe bo sam robie a dla mnie to przyjemność posiedzieć przy alfie zważywszy na to że zrobiłem 60 tyś i po za wymianą klocków nic w niej nie robiłem rozbierałem skrzynie ze względu na wyciek z uszczelniacza a przy okazji dostałem sprzęgło po rozebraniu okazało się że moja tarcza już nity zjeżdża a używka po konsultacji z kilkoma mechanikami była chwalona. I nie mylili się sprzęgło używka sprawuje się wyśmienicie różnica kolosalna Naucza na przyszłość nie wrzucać używanego dwumasu obojętnie jak super by nie wyglądał pozdrawiam
    Ano chyba, że tak... to można działać w ten sposób. Ja niestety nawet warunków do tego nie mam...

  4. #24
    Użytkownik Embrion Avatar buszmeno
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Piła/Wysoka
    Auto
    156 1.9 jtd sw 00r.
    Postów
    183

    Domyślnie

    Cytat Napisał zieloo007 Zobacz post
    Ano chyba, że tak... to można działać w ten sposób. Ja niestety nawet warunków do tego nie mam...
    no i po robocie cztery godzinki i alfa znowu pięknie klekocze

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 17:54
  2. Zaślepiam, czyszcze. Co jeszcze przy okazji?
    Utworzone przez kamil_bielany w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 24-11-2014, 16:40
  3. [GTV] Wyjmowanie silnika z 2.0 v6 TB + co by tutaj jeszcze zrobic z tej okazji:D
    Utworzone przez Gifas w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2013, 16:25
  4. wymiana przegubu wew/zew co jeszcze przy okazji ??
    Utworzone przez pampik w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-01-2012, 09:26
  5. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-10-2011, 19:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory