Strona 44 z 51 PierwszyPierwszy ... 343536373839404142434445464748495051 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 509

Temat: Aftermarket-owe wydechy Giulia

  1. #431
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,290

    Domyślnie

    Ale Kolego [MENTION=1850]prezes-tk[/MENTION] prezentowany tłumik jest od diesla a Ty masz chyba benzynę. To są dwa różne tłumiki.

  2. #432
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,427

    Domyślnie

    To prawda ale nic mnie nie mogło przekonać, że podobnego manewru nie da się wykonać w motorze benzynowym. I w zasadzie trzeba uznać, że da się. Moja informacja miała tylko przygotować potencjalnych naśladowców (posiadaczy silników benzynowych) na to, że ich tłumik wewnątrz wygląda trochę inaczej. Teraz w zasadzie należy się mały update do mojego wcześniejszego wpisu: jest minimalnie inny dźwięk wydechu. Ja nie bardzo to słyszę ale są osoby, które zwróciły uwagę na inną tonację. Nie wiem czy to dobre określenie ale jeden z moich mechaników powiedział, że "już nie słychać jakiegoś Uno tylko Poloneza 2000".

  3. #433
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Alfa Giulia 2.0B :)
    Postów
    24

    Domyślnie

    A czy ktoś ma wydech ulter w AR Giulia 2.0 200KM? Przymierzam się do tego najtańszego: https://allegro.pl/oferta/tlumik-ult...oaAjS5EALw_wcB

    Głównie wkurza mnie, że mam zderzak z dwiema końcówkami ale jedną fejkową Fajnie oczywiście jak będzie też trochę wyraźniejszy dźwięk ale za taką kasę nie oczekuje oczywiście cudów
    Oglądam te ich filmiki ale ciężko coś wyłapać czy to jakkolwiek brzmi. Druga sprawa to czy ten wydech podejdzie do Giulki 2.0 200KM czy tylko do 280KM?

  4. #434
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolm Zobacz post
    A czy ktoś ma wydech ulter w AR Giulia 2.0 200KM? Przymierzam się do tego najtańszego: https://allegro.pl/oferta/tlumik-ult...oaAjS5EALw_wcB

    Głównie wkurza mnie, że mam zderzak z dwiema końcówkami ale jedną fejkową Fajnie oczywiście jak będzie też trochę wyraźniejszy dźwięk ale za taką kasę nie oczekuje oczywiście cudów
    Oglądam te ich filmiki ale ciężko coś wyłapać czy to jakkolwiek brzmi. Druga sprawa to czy ten wydech podejdzie do Giulki 2.0 200KM czy tylko do 280KM?
    Ja taki posiadam (z klapami, ale jeżdżę cały czas na otwartych) w 200 konnej wersji. Dźwięk podoba mi się bardziej niż z podstawowego, końcowego tłumika Ragazzona (nie buczy, co zdarzało się w Ragazzonie w pewnych zakresach obrotów). Ogólnie polecam. Jak najbardziej pasuje do każdej wersji 2.0, ja mam dyfuzor/dokładkę taką jak w Veloce (made in China).

  5. #435
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Shimmy
    Dołączył
    04 2019
    Mieszka w
    KR/ERA
    Auto
    Giulia B-Tech+
    Postów
    908

    Domyślnie

    Cytat Napisał karolm Zobacz post
    A czy ktoś ma wydech ulter w AR Giulia 2.0 200KM? Przymierzam się do tego najtańszego: https://allegro.pl/oferta/tlumik-ult...oaAjS5EALw_wcB

    Głównie wkurza mnie, że mam zderzak z dwiema końcówkami ale jedną fejkową Fajnie oczywiście jak będzie też trochę wyraźniejszy dźwięk ale za taką kasę nie oczekuje oczywiście cudów
    Oglądam te ich filmiki ale ciężko coś wyłapać czy to jakkolwiek brzmi. Druga sprawa to czy ten wydech podejdzie do Giulki 2.0 200KM czy tylko do 280KM?
    Podejdzie do każdej 2.0T. 280 KM może być odrobinę głośniejsza. W aucie z GPFem jeśli tłumik to jedyna modyfikacja to klapa raczej niepotrzebna.

    Poleciłem znajomemu z Veloce w abonamencie właśnie wersję zamkniętą. Idealny kompromis między podkręceniem wrażeń a nieekonomicznością modyfikowania wynajętego auta. Zadowolony. A różnicę zauważył nawet kolega jeżdżący Quadrifoglio.

    W samym tłumiku można się przyczepić do jakości nierdzewki i samego wykonania. Ale rekompensują ceną i dobrze wyważonym dźwiękiem.

    U [MENTION=6679]Teddy84[/MENTION] z Shopefi dostaniesz rabat dla forumowiczów.

  6. #436
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2021
    Auto
    GIULIA VELOCE 21
    Postów
    8

    Domyślnie

    Panowie, przeczytałem 42 strony tego tematu ale nadal nie znalazłem odpowiedzi. Wiele się pozmieniało pod względem cen itd. Szukam czegoś z homologacja (końcowy) co zapewni najlepszy stosunek ceny do jakości. Zależy mi szczególnie na słyszalnych „strzałach”.
    Ostatnio edytowane przez d4n10 ; 13-12-2021 o 21:50

  7. #437
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Najlepszy stosunek ceny do jakości ma Ulter, na allegro za ok 2500zł.
    Jednak sama zmiana końcowego strzałów Ci nie zapewn.
    2021 Giulia Veloce Ti Trofeo White
    ex:
    2018 Giulia Veloce Misano Blue
    2006 159 SW Blu Oltremare

  8. #438
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Techno
    Dołączył
    11 2018
    Mieszka w
    Krakow
    Auto
    Giuletta Sprint, Giulia Veloce 2.0T Q4 LSD
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Najlepszy stosunek ceny do jakości ma Ulter, na allegro za ok 2500zł.
    Jednak sama zmiana końcowego strzałów Ci nie zapewn.
    Załóż ragga, będziesz miał kompet - fajny dźwięk i lekkie strzały jak go zmusisz

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka

  9. #439
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Załóż ragga, będziesz miał kompet - fajny dźwięk i lekkie strzały jak go zmusisz

    Wysłane z mojego CPH2009 przy użyciu Tapatalka
    A czy ty czasem nie wywaliles ragi bo buczała? [emoji16]

  10. #440
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Techno Zobacz post
    Załóż ragga, będziesz miał kompet - fajny dźwięk i lekkie strzały jak go zmusisz
    W giuli z GPF? Strzały czy pierdnięcia?

    Bo pierdniecia mam w ulterze
    Ostatnio edytowane przez mat09 ; 13-12-2021 o 22:30
    2021 Giulia Veloce Ti Trofeo White
    ex:
    2018 Giulia Veloce Misano Blue
    2006 159 SW Blu Oltremare

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 13-05-2024, 16:10
  2. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  3. BOSE czy Aftermarket
    Utworzone przez Diczbern w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 13:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory