Temat: Felgi, koła do 159 Brera - temat ogólny

  1. #5121
    Użytkownik Świeżak Avatar kacperr
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    Jest: 159 2.0JTDm Ti / Była: Vectra GTS 1.9CDTI / Była Vectra B 2.0DTI
    Postów
    182

    Domyślnie

    Cytat Napisał IamICEman Zobacz post
    Mnie tylko dziwi to że Misiek tak szybko kupił te felgi... .
    Misiek handlarz. Poczuł interes i bardzo szybki zysk

  2. #5122
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacperr Zobacz post
    Misiek handlarz. Poczuł interes i bardzo szybki zysk
    owszem.nie zaprzeczam.ale widze ze mozna tu pisac wszystko i pozniej o kant dupy to rozbic.ja uwazam temat za zamkniety.straty miec nie bede ale zysku tez.( Nazar zrobi tak jak napisał i je odkupi)
    jestem tez ciekawy czy tylko ja napisalem do Nazara w tej sprawie.

  3. #5123
    Użytkownik Znawca Avatar IamICEman
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Wągrowiec
    Auto
    czekam na używaną Giulie;) była 159 i GT
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    jestem tez ciekawy czy tylko ja napisalem do Nazara w tej sprawie.

    gdybym ja mógł sobie pozwolić na taki szybki zakup zrobił bym jak ty ale niestety nie mogę tak "rozrzucać" kasy -w sensie inwestować.

    Nazar przyznaj się ile osób do Ciebie napisało że kupi te felgi i się zamieni z Tobą ?



    SZUKASZ NOWYCH OPON? NAPISZ PRZYGOTUJE OFERTĘ.
    DYSPONUJE DUŻĄ ILOŚCIĄ OPON NOWYCH JAK I UŻYWANYCH!!
    Felgi nowe i używane! dystanse każdy rodzaj !


  4. #5124
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    W biznesie liczą się szybkie decyzję.

    Pozdrawiam Łukasz

  5. #5125
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał IamICEman Zobacz post
    gdybym ja mógł sobie pozwolić na taki szybki zakup zrobił bym jak ty ale niestety nie mogę tak "rozrzucać" kasy -w sensie inwestować.

    Nazar przyznaj się ile osób do Ciebie napisało że kupi te felgi i się zamieni z Tobą ?
    Udostępniać konta nie będę ale szczerze- nikt . Misiek kupił te felgi w dzień w którym wywaliłem z tekstem o 21 z groszem . I to ,że wysłał mi numer telefonu z dopiskiem -dzwoń nie znaczy ,że przeczytałem tą wiadomość tego dnia a tymbardziej ,że nie odpisałem mu ani nie oddzwoniłem bo tak jak pisałem na forum - miałem na drugi dzień zadzwonić do kolesia i popytać o stan felg . Nie zamierzam już się wkurwiać bo ja jak widać nie żeruje na forum . Dzięki pozostałym za wyrozumiałość . I jak ty Misiek podchodzisz tak do sprawy to powiem tak - Nie dałeś mi cienia możliwośći nawet dopytania się o felgi ( bo pomijając to czy to włoskie czy chińskie ) to w aukcji nie pisało nawet czy są proste czy poobijane itd . "Zwietrzyłeś interes " - ok , nie dziwie się ale za stan felg TY odpowiadasz bo ja go nie znam a ty mnie wykręciłeś kupując je nie dając jakiejkolwiek informacji . Teraz ja pokryje koszta drugiej wysyłki i lakierowanie szprych z 500pln . Pokryjesz???? Robisz z siebie teraz pokrzywdzone dziecko . Ty kupujesz w ciemno?? Jak kupiłeś je to chyba pytałeś o stan, nie?? Napisałeś mi cokolwiek?? Odpisałem ci. Wklej fotki na forum felg bo chce widzieć co kupuje . Podejrzewam ,że od poprzedniego właściciela już się nic nie dowiem a ceny też mi nie zdradzi bo co go to obchodzi w tym momencie .

  6. #5126
    Użytkownik Pasjonat Avatar misiu7911
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    156 19 JTDm byla,159SW JTDm 2007 była:(,147 QV Bianco jest,Passat cc 2011byl. Jest Macan.C5.Berling
    Postów
    3,256

    Domyślnie

    A dlaczego nie odpisales.zadzwoniles po pw jak ja odczytales z inf wsztrzymaj się?

  7. #5127
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał misiu7911 Zobacz post
    A dlaczego nie odpisales.zadzwoniles po pw jak ja odczytales z inf wsztrzymaj się?
    Dlatego ,że już nie zaglądałem do wiadomości bo nie miałem czasu . To ,że odpisałem na wątek w innym temacie a potem komp był włączony i konto niewylogowane to nie znaczy ,że "czekałem" aż ktoś mi coś napisze . Ty masz pretensje do mnie ,że ci nie odpisałem a ty na hura kupiłeś felgi nie przedstawiając/pytając o ich stan??? Ty masz mnie za idiotę . Jesteś jedyną osobą z forum,która zdążyła się dowiedzieć marki felg i stan w jakim są ( bo ze zdjęć ciężko dostrzec bo równie dobrze to może być rozbłysk światła ) . Teraz tu daje wszystkim cały opis z ogłoszenia z allegro ,które mam dalej w obserwowanych -"

    WITAM MAM NA SPRZEDAZ KOLA FELGI 19 DO ALFY ROMEO ROZSTAW SZPILEK 5X110 KONTAKT TYLKO TEL 539826578 KOLA MOGE TEZ KOLA WYSLAC ZA POBRANIEM KOSZT OK 150ZL PRZED KUPNEM PROSZE O TEL W CELU USTALENIA SZCZEGOLOW TRANZAKCJII " . I co z tego można wywnioskować bez telefonu do właściciela ??????? NIC !!!! I rozumiem ,że ty handlarz doskonały kupiłeś je na słowo honoru bez pytań . Te koła po regeneracji wyjdą min. 3000pln gdzie wartość giełdowa ( ze względu ,że to nie ori ) szacuje się w przedziale 1700-2000pln . I teraz ja za to ,że ci nie odpisałem mam ponieść tego konsekwencje?? Jeszcze rozumie jakby były w dobrym stanie to te 2500pln idzie przełknąć . Ale ty wyrwałeś mi koła niby bez odpowiedzi jak sam napisałeś w NIEWIADOMYM stanie i masz tylko do mnie pretensje . To Ja na tym forum jestem łowcą okazji a teraz za twoją samowolkę w temacie widzę związek handlarzy mnie zlinczuje . Jak byś kupił koła niby w niewiedzy( bo z opisu nie wynika ) zespawane z kilku części też byś miał do kupujących pretensje ,że ich nie chcą????? Ja jestem jebnięty na punkcie kół ale nie jestem debilem a to ,że nie znam wszystkich typów i pochodzenia alufelg to ty jako "kolega" z forum i znawca powinieneś mnie uświadomić . I kota do góry nogami nie obracaj bo widzę ,że traktujecie forum jako swój prywatny sklep a forumowiczów traktujecie jak zwierzynę łowną . Zresztą same opinie innych forumowiczów w tym temacie mnie utwierdzają , bo mimo ,że pochopnie postąpiłem to ty jako mądrzejszy pojechałeś z chęcią zarobku tylko . I wsciekaj się ile chcesz na mnie , miałem cie za jednego ze"swoich" ( pewnie masz to w dupie ) i miałem wyrzuty wczoraj ale jak widze ty- zero skruchy - Prosze o przedstawienie stanu felg na łamach forum ( najlepiej zdjęcia ) bo odkupie jak są w dobrym stanie - może teraz będę miał okazje poznać ich stan faktyczny !!! Jak są w dobrym stanie to nie ma tematu .

  8. #5128
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Węgorz
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Skoczów
    Auto
    Ibiza TDI i AR 159 SW 1.9 16V 2007
    Postów
    426

    Domyślnie

    Panowie pomóżcie... Iloma śrubami w końcu przykręca się koło w AR 159 , bo otworów w feldze jest pięć a śub w pojemniczku mam sześć...

  9. #5129
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Przy 6 śrubach nie ma rady - musisz wiercić w feldze i przykręcać tą dodatkową śrubę - będzie bezpieczniej .

  10. #5130
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Węgorz
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Skoczów
    Auto
    Ibiza TDI i AR 159 SW 1.9 16V 2007
    Postów
    426

    Domyślnie

    Dzięki, tak właśnie zrobię....

Podobne wątki

  1. [159] [Brera] jaki silnik wybrać - temat ogólny
    Utworzone przez stabipl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-12-2021, 18:46
  2. [159] Niezidentyfikowane dźwięki - temat ogólny
    Utworzone przez Bachus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 01-06-2021, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory