Strona 6 z 18 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 174

Temat: Alfa Romeo 147

  1. #51
    mariusz147
    Gość

    Domyślnie

    hmm cena nizsza tzn ile masz na mysli? Na allegro stoja 147 pon 15tys to kup taka a potem zobaczysz ile bedziesz musial dolozyc i wyjdzie tobie drozej niz jak bys kupil doinwestowana

  2. #52
    Użytkownik Romeo Avatar Gopcio
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115KM 2002r
    Postów
    841

    Domyślnie

    male pyt czy 147 maja jakies naklejki na karesori, cos typu Audi, VW na progach, zderzakach ??
    Było AR 145 Boxer 1,6 ---> Blu Inca AR 147 JTD 1,9 115KM +

  3. #53
    Lengyel
    Gość

    Domyślnie Alfa 147 JTD rok 2005

    Od 2 miesięcy staram się nabyć drogą kupna samochód marki Alfa Romeo 147 JTD z 2005 roku, przed kupnem odlądam sobie owe samochody z fachowcem w serwisie, który jest moim dobrym znajomym. Niestety po obejrzeniu 4 sztuk jestem troche załamany, bo wszystkie one były zdrowo trafione (3 sprowadzone, 1 z Polski...postanowiłem więc sam przejechać się do Niemiec i tam spróbować kupić auto korzystając wcześniej z mobile.de. I tu pojawia się problem, nie znam się na sprowadzaniu aut, nie znam niemieckiego, nie wiem co i jak należy załatwić, z tablicami itd. Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma doświadczenie i mi pomoże, a może znajde kogoś, kto oczywiście odpłatnie pojedzie ze mną do sąsiedniego kraju i pomoże mi na miejscu załatwić formalności???

  4. #54
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar radosuaf
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Poznan, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Business 200 KM MY21
    Postów
    8,304

  5. #55
    adrianh
    Gość

    Domyślnie

    Witam! Jestem nowym użytkownikiem i poszukuję właśnie AR 147 1.9jtd. Pytanie do mariusz147 - czy autko jest jeszcze do sprzedania?

  6. #56
    kamil88
    Gość

    Domyślnie

    Witam! Mam zamiar kupić Alfe Romeo 147 1,9 JTD 140KM, rocznik w przedziale 2000 - 2003, ogolnie mam 14tyś. Czy któryś z forumowiczów mógł by mi jakąś polecić, nie musi byc 140KM ale ważne zeby była JTD? W niedziele jestem umówiony z gościem, który ma w/w model i chce za niego 13,800 do negocjacji! Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny, ponieważ będzie to moj pierwszy samochód nie chciał bym kupić samochodu po dzwonie itp itp!
    HALO czy ktokolwiek jest na tym forum?
    Ostatnio edytowane przez kamil88 ; 03-07-2010 o 12:12

  7. #57
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Właśnie jestem po kupnie 147 i za 14tys nie kupisz nawet dobrego egzemplarza JTD 115KM, a co tu dopiero mówić o wersji 140KM z nowszych roczników. Też miałem do wydanie 14tys i przeglądając forum natrafiałem na komentarze, ze za tyle dobrej alfy nie kupie ale myślałem sobie "co oni pieprzą przecież za tyle jest już w czym wybierać" niestety okazało się, ze mieli rację wszystkie egzemplarze, które oglądałem do tej kwoty były bite, oczywiście nie liczyłem na 100% bezwypadkowe auto ale chociaż na dobrze zrobione. Niestety prawie wszystkie całe malowane robione na szybko. Szpachla posiadała, źle nałożony lakier, źle spasowane elementy jednym słowem strach się bać jeździć takim autem bo nie wiadomo jak wyglądało przed wyklepaniem. Ostatecznie zakupiłem świeżo sprowadzoną z francji lekko pukniętą z przodu Alfę 147 1.9 JTD 115KM z 2001r. Uderzone naprawdę niewielkie poduchy całe chłodnica cała, pas przedni minimalnie wgięty. Jedyne co wymieniłem to zderzak i lampy co prawda miały tylko ułamane uchwyty ale nie chciało mi się bawić w klejenie i kupiłem nowe zamienniki. Wolałem kupić takie auto i wiedzieć co i jak jest zrobione niż pchać się w szroty na szybko odpicowane przed handlarzy. Ostatecznie wydałem sporo więcej niż poczatkowo miałem zamiar ale jestem jak na razie zadowolony więc Tobie radze tez szykować więcej kasy żebyś nie wpakował się w studnie bez dna...

    Pozdrawiam u udanych zakupów życzę

  8. #58
    Pingu
    Gość

    Domyślnie 147 w dizlu do 20k PLN

    Witam!

    I tak na wstepie napisze, ze miala byc A3, ale po 2 miesiecznych poszukiwaniach, dalem sobie spokoj i postanowilem poszukac tzn. kupic 147 JTD.
    Na forum zetknalem sie z tematem 147 do 15k zł, wiec postanowilem zalozyc nowy. Pytanie brzmi czy w takich pieniadzach znajde przyzwoita belle z 2002/2003 roku, na internecie jest wiele ogloszen z alfami 147 JTD w granicach 18-20k, ale czy te samochody sa godne uwagi.Jakie jest zdanie fachowcow

  9. #59
    thing
    Gość

    Domyślnie

    witam sąsiada
    pewnie że znajdziesz, tylko musisz być cierpliwy i szukać osobiście nie miałem 147, ale ten silniczek jest godny polecenia i jeśli jest dobrze użytkowany = bezawaryjny

  10. #60
    Pingu
    Gość

    Domyślnie

    Witam! Witam sasiada!

    Szukajcie a znajdziecie...jeszcze nigdy nie siedzialem w zadnej alfie wiec poczatki beda trudne...zobaczymy

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory