Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: Tor Jastrząb 16.10.2016

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie Tor Jastrząb 16.10.2016

    Kolejna Niedziela na Jastrzębiu, jakby ktoś poza tymi co zawsze zajechał było by miło
    Andrzeju, może czas znowu pucharówkę przegonić???????

  2. #2
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    No bardzo czas, tylko dzień wcześniej jest ostatnie Classicautocup więc się nie wyrobię.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Zapomniałem o Classicu, powodzenia życzę. Za rok to i ja z raz pojadę jak się mi nic nie pozmienia

  4. #4
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    A, tak już brnę jak zacząłem. A sporo jazd przez to mi umknęło w tym roku.
    Ale 16 go będzie Łukasz z potworem zrobionym z niewiniątka! \

    A na przyszły rok, to bardziej na 4-nano liczę prawdę mówiąc. Że na torach gdzieś w odległości dojazdowej będą organizować. Tam byś miał z VAG'a konkurencję i różne rozwiązania jak się sprawdzają "w praniu" wychodzące. Bardziej to niż CA polecam - jazdy po uszy i więcej i jednocześnie trening i czasówki czyli tak jak powinno być, a nie zrywy krótkie tylko.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Najprawdopodobniej melduje się!
    Mam nadzieje testować auto.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A na przyszły rok, to bardziej na 4-nano liczę prawdę mówiąc. Że na torach gdzieś w odległości dojazdowej będą organizować. Tam byś miał z VAG'a konkurencję i różne rozwiązania jak się sprawdzają "w praniu" wychodzące. Bardziej to niż CA polecam - jazdy po uszy i więcej i jednocześnie trening i czasówki czyli tak jak powinno być, a nie zrywy krótkie tylko.
    Ostatnio pisałem z jednym z sponsorów 4nano, który w nim startuje (na Kielcach go nie było) i zobaczymy, na Kielce powinny już być fundusze dodatkowe, czyli gwint, cambery i regulowane wahacze KW z tyłu. Wtedy to to powinno zacząć jeździć
    CA to też raczej tylko Kielce lub Jastrząb jak będzie, bo w opony na Białej Podlaskiej się nie wybieram

  7. #7
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Sorry Panowie, że się wcinam ale mam info dla tych co nie słyszeli Mamy kolejny tor i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Po cichaczu pojawił się silesia ring i wg. tego co podają na stronie http://silesiaring.pl/ (minimum 12m szerokości i ponad 3,6km długości) zdeklasował wszystkie ostatnio pojawiające się małe tory Az mnie kusi kupić sobie jakiś stricte weekendowo-torowy wóz bo robi się u nas w kraju coraz ciekawiej

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    To jest wlasnie kamien slaski o ktorym co jakis czas wspominalismy, ma jedna wade- jest na slasku, aczkolwiek za rok kto wie.
    Wytlumacz ty mi bez obrazania sie i obrzucania gownem co oznacza tor z prawdziwego zdarzenia?

  9. #9
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,311

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pływak Zobacz post
    Sorry Panowie, że się wcinam ale mam info dla tych co nie słyszeli Mamy kolejny tor i to w pełnym tego słowa znaczeniu. Po cichaczu pojawił się silesia ring i wg. tego co podają na stronie http://silesiaring.pl/ (minimum 12m szerokości i ponad 3,6km długości) zdeklasował wszystkie ostatnio pojawiające się małe tory Az mnie kusi kupić sobie jakiś stricte weekendowo-torowy wóz bo robi się u nas w kraju coraz ciekawiej

    E tam, wcale nie po cichaczu , tu też pisaliśmy o nim
    Natomiast co do wozu stricte trackday'owego to trzeba kurde ciężkie wydechy montować chyba, bo w Poznaniu jest pomiar Db, na tym nowym w Kamieniu Śląskim też, gdzieś mi się obiło o uszy że może to spotkać i Kielce, jak w Łodzi , Krakowie będzie ? nie wiadomo, jak jest w Pszczółkach ?
    Ale taka tendencja pewnie będzie. A przy cośtam robionym wozie raczej cicho nie jest .
    No ale oczywiście nie każdego to dotyczy, dla mnie niestety Kamień Śląski póki co zamknięty niestety, nie mierzyłem swoich Db ale raczej przekroczy.. Choć może po zimowych przeróbkach coś się zmieni. Ale patrząc po cenach i tym ograniczeniu to bardziej pewnie celują w klientów wozów salonowych mocnych i szybkich, nie kombinowanych przerabianych.
    Choć ma tam być jakiś miejscowy superOS czy coś w tym rodzaju też rozgrywane, a w takich imprezach wszystko huczy i buczy, jak to pogodzą ? - zobaczymy.

  10. #10
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2010
    Auto
    mam
    Postów
    4,287

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    To jest wlasnie kamien slaski o ktorym co jakis czas wspominalismy, ma jedna wade- jest na slasku, aczkolwiek za rok kto wie.
    Wytlumacz ty mi bez obrazania sie i obrzucania gownem co oznacza tor z prawdziwego zdarzenia?

    Długość, szerokość, zabezpieczania, nawierzchnia. Popatrz sobie jak wyglądają tory na świecie, a później porównaj do tego co u nas jest tak nazywane. Pamiętasz co Ci pisałem kiedyś o Kielcach? A później po powrocie w którymś poście sam potwierdziłeś średnią jakość tego toru Taki nowo otwarty tor w łodzi o którym wszędzie głośno było ma ledwie 1,5km nitki szerokość od 8-12 metrów, Silesia ring minimum 12 do 15m szerokości i ponad 3,6km, a przyznam, ze nigdy wcześniej o nim nie słyszałem (pod tą nazwa bo o samym kamieniu tak). Oczywiście oceniam tylko po informacjach ze strony i fotkach ale wygląda fajnie, duża możliwość konfiguracji pętli. Chętnie poznam opinie kogoś kto miał okazje śmigać po pełnej pętli jak z nawierzchnią i wyprofilowaniem zakrętów.

    P.S No cenowo wypada podobnie jak TPTD ale może być bardzo ciekawa alternatywą. Już się z ciekawości rozglądam na otomoto za czymś niewielkim i zwinnym
    Ostatnio edytowane przez Pływak ; 07-10-2016 o 14:23

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Tor jastrząb 14.08.2016
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 67
    Ostatni post / autor: 22-08-2016, 09:28
  2. [Zapowiedź] Tor Jastrząb 04.06
    Utworzone przez culmen w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 05-06-2016, 16:03
  3. [Zapowiedź] Tor Jastrząb 07.05
    Utworzone przez culmen w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 09-05-2016, 09:49
  4. [Zapowiedź] Tor Jastrząb 24.10.15 trening
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2015, 13:19
  5. [Zapowiedź] Trening Tor Jastrząb 16.08.14
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-08-2014, 22:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory