Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: blacharz - artysta - magik w woj. łódzkim

  1. #1
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie blacharz - artysta - magik w woj. łódzkim

    Poszukiwany skrupulatny blacharz w naszym pięknym województwie. Ktoś naprawdę godny polecenia, kto dobrze zajmie się moim nadgryzionym wehikułem. Nie może bać się wyzwania i nie może odwalać fuszerki - tu nie wystarczy wymienić poszycia ;-) Namiary mile widziane
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ronisaiz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź/Łask
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD, Alfa Romeo GT 1,9 JTD
    Postów
    57

    Domyślnie

    Mam namiar na dobrego blacharza (zajmuję się równiez renowacją zabytkowych aut). Jest naprawdę dobry, aczkolwiek renowacja całego auta może trochę portwać. I lokalizacja tez niedaleko od Ciebie, bo pomiędzy Łaskiem, w Widawą.

    Jeżeli byłbyś zainteresowany to moglibyśmy razem tam podjechać i dowiesz się o ewentualne terminy jak również przybliżoną cenę.

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ronisaiz Zobacz post
    Mam namiar na dobrego blacharza (zajmuję się równiez renowacją zabytkowych aut). Jest naprawdę dobry, aczkolwiek renowacja całego auta może trochę portwać. I lokalizacja tez niedaleko od Ciebie, bo pomiędzy Łaskiem, w Widawą.

    Jeżeli byłbyś zainteresowany to moglibyśmy razem tam podjechać i dowiesz się o ewentualne terminy jak również przybliżoną cenę.
    Problem jest tego typu, że mieszkam i pracuję w Krakowie i nie bardzo mam możliwość podjechać w dowolnym momencie ;-) Samochód stoi w Bełchatowie z wyjętym silnikiem i przeniesieniem napędu. Bardzo mi się nie pali, bo powiedzmy że mam pewnego rodzaju alternatywę. Najlepszy byłby kontakt telefoniczno-mejlowy, moge porobic dokladne zdjecia 'zainfekowanych' miejsc i dopisac do tego historyjke pt. 'o co mi chodzi'. Dlatego m. in. szukam sprawdzonych fachowców którzy nie spierdzielą roboty, znają dobrze technologię renowacji i jak trzeba będzie to wypiaskują to i owo, bez jakichś pozornych oszczędności. To ma być samochód do zapierdzielania a nie na wystawy, ale zależy mi na solidności i fachowości, bo nie może się rozpaść na zakręcie czy przy hipotetycznym wylocie w trawę ;-)
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ronisaiz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź/Łask
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD, Alfa Romeo GT 1,9 JTD
    Postów
    57

    Domyślnie

    To zrób te zdjęcia, najlepiej ogólne i szczegółowe. Prześlij mi je na adres mailowy i z nim spokojnie porozmawiam. Jesli chodzi o jego kompetencje to zapewniam iż jest naprawdę dobry. Robi co prawda wolno, ale naprawdę dobrze. Mogę Ci wieczorem efekty jego pracy przesłać.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    ok, napstrykam dziś fotki. Podaj mejla, może być PW.
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Ronisaiz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Łódź/Łask
    Auto
    Alfa Romeo 166 2,4 JTD, Alfa Romeo GT 1,9 JTD
    Postów
    57

    Domyślnie

    Dostałem oczywiście twoje zdjęcia i jutro się do niego wybieram z tym materiałem. Dość dużo pracy przy niej jest, ale myślę że nie powinno być z tym problemu i da sobie radę. Odezwę się od razu po rozmowie już na maila.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Odświeżam temat. Jeżeli znajdzie się sprytny specjalista, to jeszcze w tym roku byłaby szansa ruszyć z tematem. Reparatury załatwię we własnym zakresie (progi+błotniki tył), reszta to będzie rzemieślnicza zabawa i trochę kombinacji, ale tak bardzo szkoda mi tej skorupy...
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie

    Ja Ci już kiedyś na PW podesłałem dane

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Odświeżam temat. Jeżeli znajdzie się sprytny specjalista, to jeszcze w tym roku byłaby szansa ruszyć z tematem. Reparatury załatwię we własnym zakresie (progi+błotniki tył), reszta to będzie rzemieślnicza zabawa i trochę kombinacji, ale tak bardzo szkoda mi tej skorupy...
    W Poznaniu wiem kto mógłby Ci pomóc, i przewóz auta z Łodzi do Poznania to nie jest jakiś wielki wyczyn.
    1984 GTV6 3.2 24V

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar zeb
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm 170PS by CinSoft, Black AR 147 GTA
    Postów
    453

    Domyślnie

    A rozważasz przewiezienie gdzies budy? Redżi i Majcher mają dobrego tyle że daleko.
    Ps cały czas wożę ze sobą wtyczkę atx

Podobne wątki

  1. Flokowanie w łódzkim, gdzie?
    Utworzone przez motospectrum w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-04-2014, 19:35
  2. Tanie żarniki w łódzkim
    Utworzone przez rivt w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-12-2012, 10:34
  3. [159] Prawdziwy artysta od 159 / Brera potrzebny od zaraz ! Obojętnie z jakiego miasta !
    Utworzone przez MoonRay w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 17-12-2011, 17:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory