Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Kompletne sprzęgło

  1. #1
    kuki505
    Gość

    Domyślnie Kompletne sprzęgło

    Witam, po ostatnich odwiedzinach w serwisie okazało się, że w mojej belli 156 2003r 1.9 JTD 115km w najbliższym czasie będzie konieczna wymiana kompletnego sprzęgła ( docisk , tarcza , łożysko ). Cena, która mi zaproponowali to 700 zł firmy Valeo, lecz wolałbym się dowiedzieć nieco więcej na ten temat, czy macie może inne propozycje innej firmy, jakieś lepsze opcje, mile widziane linki etc. Dzięki !

  2. #2
    romeo145
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo dobrze ci zaproponowali sprzęgło VALEO wytrzymuje 400Nm, są jeszcze LUK, SACHS, itp. ale są droższe.
    Z mojej strony polecam VALEO.

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar ExO
    Dołączył
    05 2010
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 2.5 V6
    Postów
    415

    Domyślnie

    Również polecam Valeo. Cena do przeżycia. Można znaleść samemu w granicach 650zł.

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    też ostatnio u siebie wymieniałem sprzęgło kosztowało mnie to w sumie 1300 ale oprócz sprzęgła wymieniłem jeszcze wysprzęglik i uszczelniacz, VALEO jak najbardziej ok, zresztą uważam że warto zapłacić kilka złotych więcej i niech warsztat kupi części bo w razie ewentualnej usterki nie czekasz na rozpatrzenie sprawy tylko warsztat wymienia wadliwą część na nową i tyle... tak jest przynajmniej w warsztacie w którym zostawiam Belle.

  5. #5
    kuki505
    Gość

    Domyślnie

    Czyli wychodzi na to, że porządny sprzęt mi oferują nie chciałem po prostu żeby okazało się, że przy trochę wyższej cenie mogę dostać jakieś sprzęgło o lepszych parametrach etc

Podobne wątki

  1. dwumasa + kompletne sprzęgło
    Utworzone przez bezel_ek w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 00:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory