Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Temat: Lakierowanie przedniego zderzaka ?

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek147-51 Zobacz post
    Nie wiem czy we wszystkich wersjach jest tak samo, ale u mnie wczoraj wymieniali zderzak w ASO i te kratki pod lampami były na zatrzaski-nie były zgrzewane lub inne tego typu połączenie.
    Montowane są na zaciski a na ciepło rozciskane
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  2. #22
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    Giulia
    Postów
    457

    Domyślnie

    ja zastanawiam się nad zaprawką bo w srode na parkingu ktoś smiał obetrzec moje auto.wrrrrrrrrrrr jest zdarty lakier na zderzaku w kilku miejscach i kilka podłuznych rys
    czy ktos ma pomysł jak się za to zabrac?

  3. #23
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    wolę stocka

  4. #24
    Użytkownik Świeżak Avatar Romek
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    117

    Domyślnie

    Panowie, nie chodzi mi o kratki, bo gdybym o nie pytał to by było rzeczywiście śmieszne pytanie. Chodzi mi o plastiki pod przednimi reflektorami, może są mało widoczne ale są, i podobno są złączone z zderzakiem od wewnętrznej strony zderzaka. te elementy są nielakierowane i właśnie chciałbym wiedzieć jak poradzić sobie z polakierowaniem zderzaka, a nie chciał bym tych elementów lakierować. Można je zamaskować przed lakierowaniem, ale czy to da dobry efekt.

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    Cytat Napisał Romek Zobacz post
    Panowie, nie chodzi mi o kratki, bo gdybym o nie pytał to by było rzeczywiście śmieszne pytanie. Chodzi mi o plastiki pod przednimi reflektorami, może są mało widoczne ale są, i podobno są złączone z zderzakiem od wewnętrznej strony zderzaka. te elementy są nielakierowane i właśnie chciałbym wiedzieć jak poradzić sobie z polakierowaniem zderzaka, a nie chciał bym tych elementów lakierować. Można je zamaskować przed lakierowaniem, ale czy to da dobry efekt.
    2 miesiące temu miałem malowany zderzak i wygląda to tak, że najprawdopodobniej lakiernicy obklejali je. Z jednej strony wyszło idealnie ale z lewej nie za bardzo (zauważyłem przed tygodniem). Diwne tym bardziej, że robiła to bdobra firma, jedna z njlepszych we wrocławiu. Sugeruje to że nie jest z tymi plastikami łatwo. Jak zrobię fotki to wrzuce żebyście zobaczyli jak to wygląda. Ja się zastanawiam czy nie oddać auta do poprawki malowania.

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar Romek
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
    Postów
    117

    Domyślnie

    Mój zderzak był kiedyś lakierowany i właśnie średnio to wyszło, teraz lakier na styku z tymi plastikami łuszczy się, dlatego jeśli będę to naprawiał to chciałbym te elementy, oczywiście jeśli się da odłączyć od zderzaka, bo maskowanie przed malowanie może być półśrodkiem. fx25 gdzie we Wrocławiu lakierowałeś zderzak i ile to kosztowało jeśli można wiedzieć.

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fx25
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Brera Q4 Stelvio Q
    Postów
    383

    Domyślnie

    Adres pewnie dobrze znasz Paprotna 8, DCS Plus. Mi malowali z OC sprawcy - nie znam szczegółow $$.

  8. #28
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 Q-tronic SW JTDM 2008 była jest Lexus GS
    Postów
    216

    Domyślnie

    Odświeżę kotleta.
    Czy da radę przełożyć te czarne elementy pod reflektorami do innego zderzaka tzn. też alfy 159? Mam u siebie pomalowane to na biało i też się ł€szczy, a chciałbym zrobić sobie jak w oryginale. Nie wiem czy lepiej będzie kupić zderzak rozwalony i przełożyć do mojego

Podobne wątki

  1. [159] dokładka zderzaka przedniego
    Utworzone przez boobas00 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-05-2017, 19:13
  2. Naprawa zderzaka przedniego
    Utworzone przez superzajac w dziale GT
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-01-2014, 21:46
  3. [146] Lakierowanie zderzaka - tył
    Utworzone przez lucid w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 12-01-2011, 23:32
  4. Lakierowanie zderzaka
    Utworzone przez Lukialfa w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 14:24
  5. Lakierowanie zderzaka
    Utworzone przez Lukialfa w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-01-2011, 13:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory