Strona 44 z 472 PierwszyPierwszy ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 4718

Temat: Irlandia, laczmy sie ::P

  1. #431
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    newbridge ie
    Auto
    159sw 2.4jtdm po sofciku ;)
    Postów
    636

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cool_Kid Zobacz post
    Ja mam większy problem... Mojej pani tak się spodobało, że następnym razem chce jechać swoją Bellą :p Czekają mnie spore zakupy...
    Widze ze wirus sie roznosi, wasze kobietki zarazone i moj kolego ktory byl ze mna rowniez

  2. #432
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar czester085
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    athlone irl
    Auto
    brak ;/
    Postów
    442

    Domyślnie

    Virus alfa!!!

    nikt nie jest bezpieczny!!

  3. #433
    Użytkownik Romeo Avatar Cool_Kid
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    AR 145 1,8 T.S 144KM - nero - 1998r. / Giulietta Veloce 2,0 JTDm 170KM - etna nero - 2012r.
    Postów
    593

    Domyślnie

    Co tam Richi u Twojej Belli? Walczysz z ubezpieczeniem?

    145 1,8 TS 144KM - nero - 1998
    Giulietta Veloce 2,0JTDm 170KM - etna nero - 2012
    "Jak wszyscy wiemy moderator zawsze punkt znajdzie, więc lepiej nie fikać. I tyle w temacie." - Wrażliwy Administrator.

    http://i.imgur.com/m4g6E.jpg

  4. #434
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    Wczoraj byłem dopiero u rzeczoznawcy, porobił fotek itp i czekam na wycenę. Dam znac co z tego wyniknie.
    A tak to wygląda:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	85.5 KB
ID:	31569Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	72.9 KB
ID:	31570

    Jestem ciekawy na ile to wycenią. To co jest zaznaczone niebieskim kółkiem, było już jak to auto kupiłem, ale poszło że to po tej kolizji. Czyli całe tylne nadkole do malowania , Tylne drzwi myślę że polecą do wymiany, a co wymyślą z przednimi ?
    W ubezpieczeniu wartośc auta mam podaną 2tyś eu. Chyba szkody całkowitej mi nie dadzą
    Jak mi dadzą hajs to wymienię tylko tylne drzwi. Znajdę je na szrocie myślę że max za 100eu, albo wysyłka kurierem z alledrogo w kolorze, tylko gołe drzwi 80-100eu.
    Jedyne co mnie bardzo wpieniło to że nie zdążyłem się nacieszyc tym że w końcu Belli nic nie dolega.

  5. #435
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    newbridge ie
    Auto
    159sw 2.4jtdm po sofciku ;)
    Postów
    636

    Domyślnie

    Moja rada richi.
    Jesli bedziesz uwazal ze za malo ci ubezpieczalnia ci daje jedz do pierwszego lepszego autoryzowanego servisu ( jak masz daleko do fiata lub alfy to moze byc jakikolwiek inny byleby markowy autoryzowany)
    Zrob za 50 euro kalkulacje naprawy szkody (trwa to okolo 45min) i przeslij do ubezpieczalni - odrazu zmienkna.
    Tak mial moj znajomy w seacie alhambra.
    Podobne uszkodzenie jak u ciebie chcieli mu dac 650 euro, jako ze jest nieanglojezyczny pojechalem z nim do Seata, zaplacil 50 i zrobili mu wycene na 3200. ubezpieczalnia odrazu wymiekla i chciala szkode calkowita, jako ze autko ubezpieczone bylo na 3000. On nie chcial szkody calkowitej i wyplacili mu 2400
    Pamietaj ze utoryzowany servis liczy kazda srubke, klipsik, plasticzek - doslownie wszystko + cieniowanie elementow przyleglych jako malowanie calego elementu, roboczogodzine maja droga + samochod zastepczy na okres naprawy czyli jakies 3-4 dni*80 euro co tez ubezp. musi zaplacic.
    POWODZENIA

  6. #436
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    Dzięki pablo za rade, na pewno skorzystam
    Z tego co wiem to serwis fiata jest w Waterfordzie (mam 45km), ale sugerując się tym: http://www.bodvss.ie/59.html to jest też u mnie we wsi
    Jutro tam podjadę sprawdzic. Sprzedają też części do Alf, sprawdze ceny.

    Edit:

    Ubezpieczalnia zaproponowała mi 600eu na naprawę, albo 1200eu szkodę całkowitą.
    To jakaś żenada jest, a do tego stwierdzili że to moja wina, bo baba ma jakiegoś światka , tylko nie wiem skąd go wzieła.
    Sram na to i nie chce mi się tego wyjaśniac. Przez takie akcje mam dosyc tego kraju. Czekam na odszkodowanie ze wcześniejszego wypadku i kupię sobie lepszą Alfę, ale pewnie już w Polsce.
    Najgorsze że polecą mi zniżki, ale mam już zrobione 50% z Avivy , ale tu ich nie wykorzystam, tylko w Polsce.
    Jak by ktoś chciał to pisac na PW. Mogę się nimi podzielic i podeślę
    Ostatnio edytowane przez richi102 ; 05-08-2011 o 22:15

  7. #437
    eilat1
    Gość

    Domyślnie

    Siemka chłopaki, urlopik się skończył i trzeba było wrócić z wakacji Oczywista bella została odpalona i przejechana aż milusio się zrobiło
    pozdrowionka

  8. #438
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar czester085
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    athlone irl
    Auto
    brak ;/
    Postów
    442

    Domyślnie

    Cytat Napisał eilat1 Zobacz post
    Siemka chłopaki, urlopik się skończył i trzeba było wrócić z wakacji Oczywista bella została odpalona i przejechana aż milusio się zrobiło
    pozdrowionka
    siemka
    dawaj jutro na kawulca, pochwale sie zdjeciami z IFS!!

  9. #439
    eilat1
    Gość

    Domyślnie

    czester085
    hejka daj znaka jak będziesz miał wolną chwilkę to podjadę i z chęcią luknę na fotki

  10. #440
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    newbridge ie
    Auto
    159sw 2.4jtdm po sofciku ;)
    Postów
    636

    Domyślnie

    no nareszcie poprawia mi sie humorek
    Silniczek zrekonstruowany i chodzi jak zloto
    A na dodatek jeszcze odzywal sie pierwszy wlasciciel mojej 2.0 i znalazl mi maske + zaplacil depozyt + jesli bede musial specjalnie jechac po maske do Corku to jego syn przywiezie mi ja za free.
    Lepszego zakonczenia tygodnia nie moglo byc

Podobne wątki

  1. [Relacja] Athlone / Irlandia/ 07.10.2012
    Utworzone przez Arthrm w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-10-2012, 21:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory