Strona 7 z 39 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 389

Temat: Alfaholicy z Poznania

  1. #61
    wlodas
    Gość

    Domyślnie

    Ciemno granatowa 166 Winogrady Codziennnie rano i popoludniu na trasie do Tarnowa .Pozdrawiam Alfoholikow -)) Szkoda ze nie mam ramek Zaluje

    ---------- Post dodany o godzinie 17:19 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:16 ----------

    Sorki Waldi Nastepnym razem sie poprawie Obiecuje ;-))))))))))))

    ---------- Post dodany o godzinie 17:24 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 17:19 ----------

    Cytat Napisał waldi Zobacz post
    Wlodas widzialem Ciebie na drugim pasie na TARNOWO POD.mrugalem lecz chyba nie zalapales
    Sorki Waldi Nastepnym razem sie poprawie ;-)))Pozdrawiam

  2. #62
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Dave - a to było na samej Lutyckiej czy może na krzyżówce przy "Galerii Pestka" ??? bo tam jak skręcałem w swoje lewo to faktycznie naprzeciwko stała jakaś alfa i ją pozdrawiałem
    A czy wczoraj wieczorem (19-21) nie jechałeś Niepodległości koło Opery? Jakaś czerwona GT mi mignęła, gdy stało nas naście Alfetek na Wieniawskiego. Ale za daleko by widzieć tablice.

  3. #63
    Mati
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał WlodekzPoznania Zobacz post
    A czy wczoraj wieczorem (19-21) nie jechałeś Niepodległości koło Opery? Jakaś czerwona GT mi mignęła, gdy stało nas naście Alfetek na Wieniawskiego. Ale za daleko by widzieć tablice.
    to byłem ja !! spieszyłem się strasznie i kurcze jakoś Was nie zauważyłem...

  4. #64
    WlodekzPoznania
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    to byłem ja !! spieszyłem się strasznie i kurcze jakoś Was nie zauważyłem...
    Widać mocno zwracasz uwagę Widziałem Cię w piątek, czyli dwa dni później, około 18.00-18.30, wracając z Wrocławia jak pewnie do domu pędziłeś przy przejeździe kolejowym przed Lesznem (Lipno?), tyle że jechałem zielonym Saabem.

  5. #65
    Mati
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał WlodekzPoznania Zobacz post
    Widać mocno zwracasz uwagę Widziałem Cię w piątek, czyli dwa dni później, około 18.00-18.30, wracając z Wrocławia jak pewnie do domu pędziłeś przy przejeździe kolejowym przed Lesznem (Lipno?), tyle że jechałem zielonym Saabem.
    Leciałem na meczyk do Lubina trochę się naczekalismy przy tym przejeździe, nie ?

  6. #66
    BiG_G
    Gość

    Domyślnie

    mati a wczoraj nie leciałeś na malte od strony zoo? bo mi już ładnie z daleka światełka oraz rączka poszła oczywiście z mojej strony zdążyłem światełka i rączkę.

    a jeżdżę 156 w grigio africa, i mam ramki klubowe, antene do cb na klapie bagaja, i znaczek ferrari z tyłu pod prawą lampą, ale znaczek (wymysł poprzedniego właściciela) w tym tygodniu ląduje w śmietniku.

    wlodas chyba kojarze twoją alficzke raz za tobą od ronda jechałem ale zjeżdzałem w sadach.
    Ostatnio edytowane przez BiG_G ; 25-05-2009 o 12:55

  7. #67
    Mati
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał BiG_G Zobacz post
    mati a wczoraj nie leciałeś na malte od strony zoo? bo mi już ładnie z daleka światełka oraz rączka poszła oczywiście z mojej strony zdążyłem światełka i rączkę.
    Tak to byłem ja i jak tylko zobaczyłem Twoją, odrazu rzuciły mi się w oczy rameczki klubowe więc bez zastanowienia pomrugałem i pomachałem

  8. #68
    BiG_G
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mati Zobacz post
    Tak to byłem ja i jak tylko zobaczyłem Twoją, odrazu rzuciły mi się w oczy rameczki klubowe więc bez zastanowienia pomrugałem i pomachałem
    jesteś pierwszą osobą która uraczyła mnie takim gestem...
    więc będę miał sentyment do twojej czerwonej dzifffffki szatana

    ja się zawsze staram, kiwam mrugam awaryjne cokolwiek i mało kto jest zorientowany o co chodzi.

    pozdro

  9. #69
    karol82
    Gość

    Domyślnie

    Jak juz niedlugo dolacze do Panow kolegow na poznanskich drogach.. to moze jest tutaj wlasciciel pieknej 147 z wichrowego??

  10. #70
    waldi
    Gość

    Domyślnie

    Siemanko

Podobne wątki

  1. Pozdrownia z Poznania :)
    Utworzone przez Kris77 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 06-07-2015, 20:04
  2. Witam z Poznania
    Utworzone przez Jesse w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2014, 21:09
  3. Batman z Poznania :)
    Utworzone przez Batman w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-11-2013, 18:28
  4. części do [ 156 ] z Poznania?
    Utworzone przez daddy16 w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 19-07-2013, 17:14
  5. Witam z Poznania !
    Utworzone przez Mike_91 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-02-2013, 10:49

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory