Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Lampy Bi-Xenon Giulietta 1.4 170 KM Distinctive

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 170 KM
    Postów
    2

    Domyślnie Lampy Bi-Xenon Giulietta 1.4 170 KM Distinctive

    Witam

    Zakupiłem lekko uszkodzoną Giuliette roku jeszcze przed liftem w całkiem fajnej wersji Distinctive, która w oryginale posiadała lampy bi-xenonowe z automatycznym sterownikiem regulacji wysokości światła ( prawa lampa OE 50526758). Niestety nie mam gdzie dostać lamp o tych samych numerach. Mam do kupna w bardzo dobrej cenie dwie lampy o numerach OE 50520231 oraz 50520223. Są to także bi xenony, lecz nie maja tego nieszczęsnego sterownika. Czy przy montażu podanych przezemnie lamp bez sterownika regulacji wysokości będą wyskakiwały błędy na desce rozdzielczej ? Jest to wazna wkestia ponieważ za sztukę w salonie lampa kosztuje prawie 3300 pln...

    Pozdrawiam !

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar dobryalf
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    giulietta serie 1 1,4TB MultiAir 16v 170KMTCT Excl
    Postów
    672

    Domyślnie

    Bi xenon wymaga systemu poziomowana, inaczej utrata homologacji auta i dalej brak badań technicznych.
    Napisz jakie masz palniki w oryginale.

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Podane lampy będą pasować. Sterowniki wystarczy przełożyć ze starej lampy. A 5EM opcja - specyficzne reflektory, to chyba chodzi o ich kolor, że są ciemniejsze niż zwykłe.

    Alfa Giulietta Reflektory przednie z ciemnym wykończeniem, opcja dostępna tykodla Distinctive z pakietem Sport i QV 5EM Nadwozie i styl
    Ostatnio edytowane przez jaboleq ; 28-05-2015 o 13:31
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  4. #4
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    05 2015
    Auto
    Giulietta 1.4 170 KM
    Postów
    2

    Domyślnie

    Panowie tak jak podałem. W oryginale siedzi OE 50526758 - i według tecdoca widnieje tutaj dodatkowy opis : Miejsce zabudowy: z prawej, dla ruchu prawostronnego, Bi-ksenon, ze sterownikiem autom. regulacji położenia reflektorów, D1S/H1, PES (Poly-Ellipsoid-System). W oryginale siedział u mnie OSRAM Xenarc D1S 35W 66140
    Te nowe dwa numery, które podałem niestety nie przechodzą w żaden sposób, albo nie potrafię znaleźć krosa na mój stary numer OE Lampy.
    Wg. danych które uzyskałem: opcja 230 reflektory ksenonowe, 5Em Specyficzne reflektory. Najbardziej zastanawia mnie opcja Stop&start oraz 52B Asysten Parkowania bo nigdy tego nie widziałem i nie używałem.
    Ostatnio edytowane przez dziemian ; 28-05-2015 o 14:25

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Alfa Romeo Giulietta 235KM XENON BOSE DNA
    Utworzone przez lizard w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-08-2015, 10:37
  2. [159] Lampy Xenon 159
    Utworzone przez Michal G w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 14-08-2012, 22:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory